Перенесення лабораторії з клініки для хворих на ВІЛ/СНІД може коштувати життя пацієнтам – лікар

23
27 червня 2013

Про це Радіо Свобода заявила виконувач обов’язків керівника стаціонару Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Ольга Ляшок.

"Від цього страждатимуть найбільше хворі на ВІЛ/СНІД, бо терапія для них призначається за лабораторними показниками. Вони можуть померти, оскільки лікар не знатиме, що призначити пацієнту", –  наголосила Ольга Ляшок.

Як повідомляла "Українська правда. Життя", у середу співробітники клініки заблокували виїзд машин, які приїхали вивезти обладнання. За словами депутата Леоніда Ємця, у вівторок у клініці були загальні збори, на яких керівник лікарні запевнив медперсонал, що вивезення обладнання не буде: "Він казав, що ніякі дії вчиняти не буде, але сьогодні почали демонтувати обладнання".

Реклама:

Ємець нагадав, що лікарню Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського мають розділити на дві частини. Згідно з домовленістю з керівництвом академії медичних наук, переїзд відбудеться тоді, коли буде повністю готове приміщення по вулиці Амосова.  

"На даний момент це приміщення не готове, тому відбувається не переїзд клініки, а часткове демонтування, частковий переїзд, по різних адресах. І це призведе до того, що хворі не зможуть отримати необхідні послуги", - додав Ємець.

За ловами Ольги Ляшок, до 28 червня планується також переведення відділень нейроінфекцій, детоксикації та інтенсивної терапії з клініки. Це передбачено розпорядженням директора інституту Віктора Матяша.

"Ми усі в розпачі, бо приміщення у які нас, начебто переводять не влаштовують нікого, тим більше важких хворих", – вдзначила лікар.

У стаціонарі Інституту епідеміології та інфекційних хвороб  імені Громашевського лікувалися від 100 до 110 пацієнтів.

Звільнення медиками території Києво-Печерської лаври відбувається в рамках здійснюваної владою політики повернення культових споруд церкві.

Реклама:


Реклама: