Сік "Садочок" запрошує до гри!

2493
27 серпня 2013

Хто ж не любить пити сік! Цей смачний і освіжаючий напій подобається малим і дорослим – за різноманітність смаків та освіжаючу прохолоду влітку, за тепло сонячних фруктів та овочів узимку. Навіть у звичайний день сік може викликати теплі, приємні емоції або спогади, адже без нього не обходиться жодне сімейне свято, і багато хто з нас звик до цього з самого дитинства.

Сік купується для всієї родини, його обирають, враховуючи вподобання як дітлахів, так і батьків, дідусів, бабусь. Догодити усім – непросто, але є сік, якому віддають перевагу українці. Це "Садочок". Улюблений сік України – так можна сказати про нього. Воно й не дивно, адже кожна   третя склянка соку, що випивається в Україні, є склянкою соку "Садочок"*.

У "Садочку" є з чого вибирати – існує чимало різних соковитих смаків. Та який фрукт ми згадуємо найпершим? Мабуть, усе ж яблуко. Саме яблучний сік ми п’ємо з дитинства, саме на яблука така родюча наша земля.

Реклама:

Яблука до вподоби не тільки дітям та дорослим. Ще їх полюбляють маленькі симпатичні їжачки. Саме тому бренд "Садочок" обрав своїм символом цю кумедну та допитливу тваринку. Ви також можете пограти з їжачком, який прагне назбирати якомога більше яблук у новій інтерактивній грі  "Яблучний дощ у нашому Садочку". Неодмінно пограйте самі й покажіть своїм діткам!

Вертлявий їжачок, збираючи з вашою допомогою стиглі, соковиті яблука, не лише покращить вам настрій, а й виграє для вас соковиті подарунки. Завдання гри просте – зловити якомога більше стиглих яблук, а втратити не більше трьох. Буває, що з дерев падають гілочки або погані яблука – їх ловити не треба, вони заважають маленькому їжачку. Легка та весела гра "Яблучний дощ" допоможе вам розважитися і відчути всю приємність яблуневого саду.

"Садочок" не тільки пропонує українцям якісний, смачний сік, вироблений з любов’ю, а й дарує щиру радість гри та насолоду! 

 

*Оцінка та розрахунки ТОВ "Сандора" частково базуються на даних, що містяться в звітах Nielsen по аудиту роздрібної торгівлі у категорії "соки" за періоди: кумулятивний рік:  Липень 2012 – Червень  2013, у відношенні до ринку міської частини населення на території  України, дійсно на 25.07.13. "ACНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН"Реклама: