Медичні вузи можуть передати Міносвіти - Квіташвілі

— 15 грудня 2014, 19:51

"Я дуже здивувався, коли дізнався, що в Україні медичні університети знаходяться у підпорядкуванні МОЗ. У Грузії - це компетенція Міністерства освіти. Клінічні бази для навчання студентів медичних університетів створені на базі науково-дослідних інститутів академії медичних наук" - сказав Квіташвілі, якого цитує "Дзеркало тижня".

"Приймати рішення, що стосуються медичних університетів, ми будемо спільно з Міністерством освіти і науки, - підкреслив глава Моз.

Сьогодні в Україні підготовкою лікарів і фармацевтів займаються 13 медичних університетів, 2 медакадемії і 3 академії післядипломної освіти. У це число входять також Кримський, Донецький і Луганський університети, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

Клінічні бази для навчання студентів і проведення наукової роботи функціонують в обласних та міських лікарнях, диспансерах, а також інститутах Академії медичних наук.

У медуніверситетах побоюються, що їх переклад у підпорядкування Міносвіти викличе багато проблем з організацією навчального процесу на клінічних базах, які юридично належать МОЗ.

Реклама:

Головне сьогодні