Ви ще маєте довіру до безкоштовної медицини? ®

363
16 червня 2016

Можливо, станеться так, що турботливий лікар видасть вам "вітамінку" з власних запасів, і запропонує відпочити на лавці подалі від медичного закладу. Так у лікарів не виникне проблем з законом, якщо людина, що звернулася до них за медичною допомогою, раптом надумає померти у них на ґанку.

Як би там не було, якщо захворів, потрібно лікуватися. Якщо лікарі з поліклініки за місцем проживання не дуже допомагають, час згадати про медичну страховку. Добре, якщо ви працюєте в організації, яка надає своїм співробітникам послугу корпоративного добровільного медичного страхування. Адже вартість медичних послуг, навіть при не дуже серйозних проблемах із здоров'ям, завжди перевершує найсміливіші очікування. Але якщо є медична страховка, за все заплатить страхова.

Медичне страхування від СК ВУСО покриває такі ризики: гострі захворювання, ускладнення соматичних захворювань, нещасні випадки на виробництві, ускладнення перебігу вагітності.

Звичайно, корпоративне добровільне медичне страхування вигідне підприємствам. Співробітники відчувають добре ставлення з боку роботодавця, отже, краще працюють і сильніше тримаються свого робочого місця. На підприємстві зменшуються витрати на оплату лікарняних листів та на лікування співробітників, менше плинність кадрів.

Реклама:
 

Як не дивно, найбільше переваг корпоративне ДМС надає співробітникам, чиє здоров'я раптом погіршилося. Консультації, невідкладна, амбулаторна і стаціонарна медична допомога, вакцинація, доставка медикаментів, лікувально-профілактичні процедури і навіть стоматологічні послуги — все це отримає людина, якщо раптом захворіє. Причому за рахунок страхової компанії і, зрозуміло, за умови, якщо надання цих медичних послуг передбачено договором страхування.

Страхова компанія ВУСО http://vuso.ua здійснює строгий "фейс-контроль" медичних установ і співпрацює тільки з надійними, неодноразово перевіреними клініками.Реклама: