10 важливих фактів, які кожна людина має знати про своє здоров'я

14644
1 жовтня 2016

Багато людей чітко орієнтуються у модних дієтах чи популярних фітнес-тенденціях, але коли справа доходить до реальних знань про свій стан здоров'я – рівень обізнаності стрімко знижується, йдеться на The Daily Mail.

Опитування 2 тисяч людей показало, що 35% ніколи не проходили медичне обстеження. Четверо з десяти опитаних визнали, що самопочуття повинно серйозно погіршитися, перш ніж вони звернуться до лікаря, щоб дізнатися, наприклад, свій рівень холестерину або рівень тиску крові.

Результати дослідження також показали, що середньостатистична людина серйозно не зважатиме на власний стан здоров'я, доки їй не виповниться 47. Троє з чотирьох опитаних не мали навіть найменшого уявлення про рівень холестерину в їхньому організмі. Більшість сказала, що взагалі ніколи не цікавилася цим.

Серед тих, хто все-таки робив аналізи, половина ніколи не докладала зусиль, аби зрозуміти, що для них є нормою, а що – ні.

43% ніколи не стежили за власним кров'яним тиском, а майже половина (42%) взагалі не мають уявлення, як покращувати самопочуття.

Багато людей чітко орієнтуються у модних дієтах чи популярних фітнес-тенденціях, але коли справа доходить до реальних знань про свій стан здоров'я – рівень обізнаності стрімко знижується. Фото JanPietruszka/Depositphotos

З огляду на невтішні результати, фахівці підготували перелік 10 важливих фактів, які кожна людина має знати про своє здоров'я.

1. Група крові та резус-фактор.

2. Нормальні показники тиску крові.

3. Індекс маси тіла.

4. Рівень холестерину.

5. Алергії, від яких страждає людина.

6. Співвідношення жирової і м'язової маси тіла.

7. Кількість води, яку потрібно випивати щодня.

8. Скільки калорій потрібно споживати щодня, аби утримувати нормальну вагу.

9. Кількість алкоголю, співвідносна з масою тіла, для відпочинку без руйнівної шкоди для організму.

10. Індивідуальна кількість вітаміну D, яку потрібно отримувати щодня.