Навіть найдивніший флешмоб можна використати для доброї справи

769
24 листопада 2016

Відео у якому люди на хвилину заклякають записала у британській благодійній організації MND Association, пише Mashable.

Хвороба рухових нейронів є рідкісним захворюванням, яке пошкоджує частини нервової системи і призводить до м'язової слабкості.

По мірі прогресування хвороби, організм може втрачати здатність емоції, мови, ковтання, дихання та ходіння. В кінцевому підсумку це все взагалі може стати неможливим і людина фактично стає замкненою у своєму власному тілі.

Активісти Джордан Морріс та Денні Джонс, які зняли це відео, сподіваються підвищити рівень обізнаності про хворобу та знайти фінансування, щоб розробити необхідні ліки.

Mannequin Challenge придумали американські школярі з Джексонвіля, Флорида. Вони спеціально на деякий час завмерли в навчальному класі і зняли це на камеру. Невеликий ролик набрав у Twitter 4,3 тисячі лайків і понад 4,6 тисячі репостів. Його творці відзначали, що флешмоб не ставив ніяких благодійних або ж комерційних цілей, а був придуманий виключно для забави.

Це не перший випадок, коли вірусні акції для соціальних мереж використовуються для підвищення обізнаності про хворобу рухових нейронів.

У 2014 році люди приймали участь у флешмобі ice bucket challenge, та обливалися відрами холодної води, щоб перерахувати кошти фонду, що допомагає хворим аміотрофічним склерозом та інформувати про це захворювання.

Головне на сайті