Студенти-реабілітологи матимуть практику в медичних закладах – МОЗ

— 1 червня 2017, 14:24

МОЗ пропонує закладам охорони здоров'я укладати угоди й залучати до навчальних практик студентів, які навчаються за спеціальностями "здоров’я людини", "фізична реабілітація" та "фізична терапія, ерготерапія".

Студенти-реабілітологи матимуть практику в медичних закладах. Фото photographee.eu/Depositphotos

Таку ініціативу у відомстві запропонували, щоб розвивати реабілітаційний напрямок у закладах охорони здоров’я, йдеться на сайті МОЗ.

"Це дає можливість забезпечити студентам контакт з реабілітаційним середовищем будь-якого періоду та пацієнтів усіх вікових категорій. Безпосередня участь та практичний досвід – від гострої реабілітації у реанімаційних відділеннях до довготривалої – у закладах охорони здоров’я, соціального захисту, територіальних громадах", – пояснює заступниця міністра охорони здоров’я Оксана Сивак.

[L]Також у відомстві повідомляють, що в закладах охорони здоров’я планується введення штатних посад "фізичний терапевт" та "ерготерапевт".

"На нових посадах зможуть працювати випускники очних освітніх програм магістерського рівня "фізична реабілітація" та "фізична терапія, ерготерапія". Найближчим часом розпочнеться розробка нової Концепції реабілітаційної освіти та розробка системи регуляції нового угрупування професіоналів реабілітації", – зазначає позаштатний фахівець МОЗ зі спеціальності "Фізіотерапія. Медична реабілітація" Володимир Голик.

Реклама:

Головне сьогодні