Як герої мультфільму "Як козаки…" сімейного лікаря обирали  (інфографіка)®

40
13 липня 2017

Хоч і парадоксально звучить, нинішня медична реформа має більше стосунку до економіки, ніж до  медицини. Як тільки в галузі з’являться реальні оплати за медичні послуги, з’явиться і стимул для лікарів працювати, і конкуренція за пацієнта.

Привабливість  доходів на первинці означає, що й вимоги до сімейної медицини будуть дещо інші. У минулому залишаться лікарі, які  від всіх хвороб призначали  "льодяники з шавлією",  не витримають конкуренції й ті, хто не вважає за потрібне ввічливо і спокійно пояснити пацієнту все про хворобу і призначення. Пацієнти своїм вибором самі відрегулюють кому бути лікарем, а кому подумати про іншу професію.

Винахідлива трійця козаків з легендарного мультфільму "Як козаки…" розібралася, чого очікувати від сімейних лікарів на первинному рівні надання медичної допомоги.

Реклама:

Як ми вже писали у 2017 славетна трійця козаків з легендарного мультфільму "Як козаки…" Грай, Око та Тур випробують на собі все нове, що запроваджується в сучасній українській системі охорони здоров’я.

Серія інфографік "Як козаки медицину випробовували" - частина комунікаційної кампанії проекту "Програма комунікації реформ в Україні", покликаної  привернути увагу широкої громадськості до змін у медицині.Реклама: