Як герої мультфільму "Як козаки…" сімейного лікаря обирали  (інфографіка)®

PROMOTED — 13 липня 2017, 13:58

Хоч і парадоксально звучить, нинішня медична реформа має більше стосунку до економіки, ніж до медицини. Як тільки в галузі з’являться реальні оплати за медичні послуги, з’явиться і стимул для лікарів працювати, і конкуренція за пацієнта.

Привабливість доходів на первинці означає, що й вимоги до сімейної медицини будуть дещо інші. У минулому залишаться лікарі, які від всіх хвороб призначали "льодяники з шавлією", не витримають конкуренції й ті, хто не вважає за потрібне ввічливо і спокійно пояснити пацієнту все про хворобу і призначення. Пацієнти своїм вибором самі відрегулюють кому бути лікарем, а кому подумати про іншу професію.

Винахідлива трійця козаків з легендарного мультфільму "Як козаки…" розібралася, чого очікувати від сімейних лікарів на первинному рівні надання медичної допомоги.

Як ми вже писали у 2017 славетна трійця козаків з легендарного мультфільму "Як козаки…" Грай, Око та Тур випробують на собі все нове, що запроваджується в сучасній українській системі охорони здоров’я.

Серія інфографік "Як козаки медицину випробовували" - частина комунікаційної кампанії проекту "Програма комунікації реформ в Україні", покликаної привернути увагу широкої громадськості до змін у медицині.

Реклама:

Головне сьогодні