Діти, які багато часу проводять за гаджетами, ризикують зламати стегно у 40-50 років

2551
26 березня 2019

Батьки дітей, які проводять багато часу за гаджетами, ризикують стати їхніми доглядальниками у середньому віці.

Експертка з вікового здоров'я, професорка Доун Скелтон попереджає: дітям, які надто часто проводять дозвілля за телефонами, загрожують переломи стегон вже у віці 40-50 років.

 Фото IgorVetushko/Depositphotos

Про це йдеться у звіті Королівського товариства остеопорозу, пише The Daily Mail.

Реклама:

Професорка наголошує, сучасне юне покоління менше займається спортом, багато сидить, користується ліфтами та проводить години перед екранами.

Їхні кістки не отримують достатньо навантаження у період до настання статтевого дозрівання, аби розвиватися повноцінно і ставати сильнішими.

Вже після 15 років розвиток та ріст кісток суттєво уповільнюється. А сидячий спосіб життя робить їх слабшими. 

"Якщо ви не створили надійну базу для росту кісток, вони почнуть старіти набагато раніше, а найменше падіння може призвести до перелому", – каже професорка Скелтон.

Жінка зауважила, нині ця проблема прихована, актуальною вона буде, коли сучасне покоління дітей виросте. Саме їм загрожуватимуть переломи стегнових кісток не у 70-80 років, а у вже у 40-50.

Експертка закликає батьків нагадувати дітям про необхідність перерв під час сидіння за екраном щогодини, а також спонукати їх бути активнішими та займатися спортом.

Реклама:

Вас також може зацікавити: 

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу або Telegram про здоров'я та здоровий спосіб життя.Реклама: