У Львові медики допомогли молодій жінці вдруге у житті подолати рак

7476
19 вересня 2022

У Львові лікарі врятували молоді жінку, яка вдруге в житті боролася з раком.

Раніше онкологія вразила кишківник, а невдовзі злоякісну пухлину у 29-річної Марії виявили у шлунку, розповідають у Першому медичному об'єднанні Львова.

Вперше жінка звернулася до спеціалістів лікарні Святого Пантелеймона два роки тому. Її турбували болі у животі. Пройшовши повне обстеження, медики діагностували гостру кишкову непрохідність, яку спричинив новоутвір кишківника.

Реклама:

"Відтак лікарі провели операцію з видалення пухлини з первинним відновленням безперервності кишківника. У подальшому дівчина отримала хіміотерапевтичне лікування", – резюмували у Першому медоб'єднанні Львова.

 29-річна Марія вдруге у житті подолала рак 

Після того Марія проходила регулярні обстеження та дотримувалася усіх рекомендації лікарів-онкологів. Однак вже через рік на плановому КТ (комп'ютерна томографія) у жінки виявили нову злоякісну пухлину у шлунку.

Спеціалісти ІІ хірургічного відділення Центру хірургії провели пацієнтці ще одну операцію. Цього разу операційне втручання ускладнювалося проростанням пухлини в інші органи черевної порожнини. В результаті хірурги видалили Марії частину шлунку з новоутворенням, частину підшлункової залози, дванадцятипалу кишку, жовчний міхур та частину товстої кишки, уражені пухлиною.

Медики допомогли Марії подолати рак шлунку

Операція пройшла успішно, кажуть медики. Потім Марія протягом шести днів перебувала у відділенні реанімації та інтенсивної терапії під пильним наглядом команди медиків, зокрема лікарів-анестезіологів, які працювали над порятунком її життя 24/7.

 Марія з медиками, які врятували їй життя. Усі фото: Перше медоб'єднання Львова

"Далі два тижні у відділенні ІІ хірургії Центру хірургії проходила відновлення та подальше лікування.

Реклама:

Зараз Марія почувається краще та дякує лікарям за двічі врятоване життя. Хоча на дівчину чекає ще тривале лікування, та оптимізму вона не втрачає. Каже, що буде боротись, адже життя прекрасне!" – наголошують у Першому медоб'єднанні Львова.

Нагадаємо, у лікарні Св. Пантелеймона у Львові пересадили серце, печінку та нирки донора, який загинув у ДТП. Реклама: