Лебєдев звільнив нову голову київського офісу за пост "з бандерівцями"

— 21 травня 2014, 19:32

Причиною став Facebook-пост Гліба. Він написав його на адресу користувачів, що поскаржилися в адміністрацію Facebook на його фото з ​​графіті Небесної сотні, пише Ain.ua.

За словами Гліба, після публікації поста він отримав лист від Лебедєва з пропозицією написати заяву про звільнення за власним бажанням. З київської "Студії Лебедєва" також йде велика кількість ключових співробітників. Наприклад, про своє рішення піти розповів дизайнер студії Володимир Страшко.

Те саме фото, на яке пожалівся хтось із користувачів

Одразу кілька співробітників розповіли, що Олександра Солонько Лебедєв звільнив несправедливо, пред'явивши абсурдні звинувачення.

"Олександр просто намагався відстояти права колег і домогтися дотримання домовленостей з роботодавцем, - пише Гліб в Facebook. Сам Солонько про своє звільнення говорить неохоче .

З приводу свого звільнення Гліб пише: "Мораліст" Лебедєв, на підставі брехливих звинувачень влаштував репресії стосовно кращих співробітників свого київського офісу. На це отримав правду в очі і низку звільнень "за власним". За словами Гліба, раніше, незважаючи на розбіжність політичних поглядів, конфліктів з Лебедєвим не було завдяки "взаємній толерантності".

Фото самого поста-відповіді

Раніше Солонько говорив про те, що стара команда студії збережеться і створить свій проект. Його слова підтверджує Петров. "... Будемо робити класний європейський дизайн для нашої України, без совка, без брехні і репресій, з гарячим серцем і холодним розумом" , - пише він.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що голова київської студії Олександр Солонько залишив пост у компанії, а наприкінці березня, київський офіс компанії Лебедєва озвучив власну позицію з приводу того, що відбувається в країні.

Тоді Солонько зазначив, що користувачам краще судити про київську студію не за словами, а за діями.

За його словами, 95% київських співробітників студії з першого дня були на Майдані. Команда київського офісу брала участь у подіях на Банковій, Грушевського, Інститутській, допомагала шукати і транспортувати поранених, допомагала грошима, надавала житло протестувальникам з регіонів, пише Ain.ua.

Ще раніше Лебєдев висловився з приводу захоплення президентом Путіним Крима: "Я просто об'єктивно оцінюю картину того, що відбувається. Так вийшло, що Росія сьогодні розумніша і сильніша. А на Україні сьогодні політичний п...ц і пекло (хоча починалося все з благородних намірів). Визнання цього факту жодним чином не може означати те, що росіяни й українці повинні думати один про одного як про ворогів. Війна між Росією і Україною - така ж нісенітниця, як війна між Москвою і Пітером. Цього не може бути ніколи.

Реклама:

Головне сьогодні