Комфортні меблі для офісу - запорука успіху

— 17 серпня 2015, 17:25

Багато людей велику частину дня проводять на своєму робочому місці - в офісі. А, як відомо, хороша ефективність і результативність працівників безпосередньо пов'язані з умовами їх праці. Це і правильне освітлення, і прийнятний температурний режим, і здорова робоча атмосфера. Але нічого з цього не матиме значення, якщо в офісі будуть незручні і мало функціональні меблі. Тому, щоб купити офісні меблі, що відповідають всім вимогам слід звернути увагу на ряд моментів.

Офісні меблі: принципи правильного вибору

На що варто звернути увагу при виборі офісних меблів? Ось декілька порад, які допоможуть розібратися в цьому питанні:

1. Практичність. Подібні меблі повинні мати високу зносостійкість, так як експлуатують їх працівники офісу без особливої ​​обережності. І навіть якщо і бережуть, то вони набагато частіше, ніж домашня обстановка, приходять в непридатність.

2. Якість. Цей принцип відбору випливає з попереднього. Низька якість матеріалів і фурнітури сильно зменшує термін служби меблів, а, значить, забезпечує додаткові витрати на їх заміну. Правда витрачатися на предмети обстановки з рідкісних сортів деревини теж не логічно.

ВІДЕО ДНЯ

3. Функціональність. У робочому приміщенні все повинно бути під рукою. А досягти цього можна, правильно вибравши меблі.

4. Комфорт. Існує хибна думка, що в офісі меблі не повинні бути зручними, щоб не відволікати співробітників від роботи. Але ергономічні меблі навпаки дозволять працівникам краще концентруватися на виконанні своїх обов'язків і досягати поставлених цілей. Та не варто забувати про комфортне перебування в офісі відвідувачів, партнерів по бізнесу і клієнтів.

5. Зовнішній вигляд. Тут особливих вимог немає, крім тих, що меблі повинні органічно поєднуватися і відповідати діловому стилю.

Меблі для офісу - кращий варіант для грамотної організації простору

Як відомо, в офісі завжди зберігається величезна кількість різної документації. І для її зберігання потрібні зручні меблі. це:

  • пенали;
  • стелажі;
  • полички;
  • навісні шафки;
  • вітрини;
  • надставки;
  • книжкові шафи.

Кожен з цих предметів меблів можна вибрати окремо, а можна відразу зупинитися на модульних системах, які включають в себе не тільки перераховані вище позиції, але також і письмові столи.

Який же офіс без столів. А де столи, там і комп'ютерні стільці. Асортимент їх дійсно вражаючий: без особливих зусиль можна підібрати щось в бажаній ціновій лінійці або те, що відповідає дизайну Вашого офісу.

Офісне крісло - це відмінний вибір для кабінета керівника. Воно відразу додає солідності. Та й працювати в ньому набагато комфортніше, адже при його створенні особлива увага приділяється ергономічності.

TABURETKA.UA - магазин офісних меблів з колосальним асортиментом

TABURETKA.UA - це магазин, завдяки якому підбір меблів для офісу перетворюється на суцільне задоволення. З нами можна зекономити дорогоцінний час, отримати вичерпну інформацію про пропоновану продукцію і замовити товар, який буде доставлений в найкоротші терміни.

Реклама:

Головне сьогодні