СПЕЦПРОЕКТ

неВтрачене майбутнє

Кожному з нас хоча б кілька разів за життя випадає необхідність приймати відповідальні рішення. І чи не перше – це  вибір професії та необхідної для неї освіти. Не помилитись, зробити правильний вибір, щоб потім не жалкувати – ці відчуття знайомі кожному…

Особливо складно тим, хто практично позбавлений батьківської підтримки – вихованцям інтернатів, дітям із малозабезпечених сімей. І справа не лише в тому, щоб успішно закінчити школу та підготуватися до вступної кампанії. Навіть допомогти зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, підтримати порадою таких молодих людей іноді буває просто нікому. 

Як не опинитися на узбіччі, не стати непотрібними, зайвими для суспільства, а знайти своє місце у житті?

"неВтрачене майбутнє" - проект "Української правди. Життя" не лише про нову недержавну програму розвитку молоді, що вже третій рік допомагає соціально незахищеній молоді отримати доступ до освіти та професії і тим самим інтегруватися у сучасне суспільство. "неВтрачене майбутнє", в першу чергу, присвячується ЛЮДЯМ. Тим, хто завдяки новаційній освітній програмі побачив нові життєві горизонти, чиї нелегкі долі змінилися на краще. А також тим, хто попри різноманітні труднощі допомагає такій молоді самостійно будувати своє майбутнє. 

Програма розвитку молоді  започаткована у 2015 році компанією "Кока-Кола Беверіджиз Україна" спільно з Громадською спілкою "Освіторія" у Центрі соціальної реабілітації "Смарагдове місто"  Святогірська  Донецької області, що став домівкою для дітей-переселенців із зони АТО. Щороку зростає ефективність Програми розвитку молоді, яка постійно вдосконалюється. Так, з 52 до 77% зросла кількість учасників програми, які вступили до вишів відповідно у 2015 та 2017 роках. Цього навчального року програма охоплює вже понад 1000 старшокласників з 14 інтернатів у 7 областях України.