Незламні, бо єдині

Про проєкт "Незламні, бо єдині"

Незламні, бо єдині – спецпроєкт Української правди. Життя спільно з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки за підтримки USAID в Україні. У його матеріалах ми розповідаємо 10 історій незламних людей, які своєю справою допомагають іншим та роблять усе, щоб наблизити перемогу.

Ініціатива "Незламні, бо єдині" демонструє, що українці та українки діють спільно, допомагають одне одному та проявляють твердість духу навіть у найважчі часи. Адже тільки разом ми зможемо подолати будь-які виклики заради переможного майбутнього країни.

Про Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки:

Центр стратегічних комунікацій створений при Міністерстві культури та інформаційної політики як один з механізмів протидії дезінформації спільними зусиллями держави і громадянського суспільства. Робота Центру сфокусована на  комунікаційній протидії зовнішнім загрозам, зокрема  інформаційним атакам Російської Федерації.

Про USAID:

USAID в Україні: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) є провідною установою Уряду США у сфері розвитку. З Україною USAID співпрацює з 1992 року, допомагаючи їй ставати більш стійкою до агресії з боку Росії, розбудовувати власну демократію та економіку. На сьогодні, USAID впроваджує в Україні 42 програми та проєкти, які забезпечують реагування на термінові потреби, а також сприяють її довготерміновому розвитку як незалежного, суверенного, демократичного та заможного суспільства. Відтоді, як 24 лютого 2022 р. Росія розпочала повномасштабну війну, USAID надало Україні пряму бюджетну підтримку більше $20 млрд., гуманітарну допомогу вартістю $2,2 млрд. та допомогу у сфері розвитку вартістю понад $2,1 млн.