Українська правда
Життя

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТІВ ІНТЕРНЕТ-ХОЛДИНГУ "УКРАЇНСЬКА ПРАВДА"

1. Ці правила поширюються на всі сайти, які входять до Інтернет-холдингу "Українська правда". Зокрема, Українська правда (www.pravda.com.ua), ТаблоID (tabloid.pravda.com.ua), Чемпіон (www.champion.com.ua), Українська правда. Життя (life.pravda.com.ua), Українська правда. Київ (kiev.pravda.com.ua), Українська правда. Блоги (blogs.pravda.com.ua), Економічна правда (www.epravda.com.ua), Історична правда (www.istpravda.com.ua).

2. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайтах Інтернет-холдингу "Українська правда" належать інтернет-виданню "Українська правда" та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.

3. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайтах Інтернет-холдингу "Українська правда", за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Інтернет-холдингу "Української правди" дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора. Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайтах Інтернет-холдингу "Українська правда", за умови усного посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права".

4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

5. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, "Українська правда" залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте