10 порад при виборі клініки для проведення операції

10 порад при виборі клініки для проведення операції

Якщо ви маєте діагноз, який потребує хірургічної операції, вибір клініки та хірурга – задача непроста. Пропонуємо 10 порад для вибору медичної клініки по проведенню хірургічної операції.

1. Рекомендації близьких та родичів. Якщо вони вже мали схожий досвід, і їм робили схожу операцію, можна прислухатись до їх рекомендацій лікаря та клініки. Але пам’ятайте, що кожен організм унікальний, ми всі маємо різний рівень загального стану здоров’я, супутніх хвороб, імунітету та психічної стійкості, які при тому ж самому діагнозі можуть суттєво вплинути на результат хірургічного лікування та реабілітацію.

2. Рекомендації та направлення вашого лікуючого лікаря. Це можуть бути або рекомендації звернутися в державну лікарню для хірургічного лікування, або рекомендації звернутись до експерта напрямку, якого знає ваш лікар, або направлення в певну клініку на умовах зворотної винагороди для вашого лікаря.

3. Публічні відгуки в мережі Інтернет. Відгуки на власному сайті медичної установи – проходять модерацію власником сайту або навіть пишуться їм власноруч. На сайтах-агрегаторах, де зібрані медичні та інші заклади – відгукам трохи більше довіри, але також є ризик, що оцінки можуть бути замовними.

Безпосередньо в Гуглі на акаунті медичного закладу відгуки, оцінки та коментарі мають значну вагу і ступінь довіри. Звертайте увагу на профіль того, хто написав відгук – якщо він не щойно створений, має фото, а також має більше одного відгуку в історії – це скоріш за все реальна людина, яка мала досвід і ним поділилася.

Варто звернути увагу на те, як представники медичної установи відповіли на негативний відгук, і чи відповіли взагалі. Ніхто не застрахований він непередбачуваних обставин або невдоволення пацієнтів, але показово, як заклади вирішують негативні ситуації.

4. Дуже бажано, щоб хірург та клініка спеціалізувалися саме на вашому типі захворювання та хірургічному лікуванні. Це так звані спеціалізовані або профільні клініки. В такому випадку з більшою ймовірністю в наявності буде все необхідне для операції: обладнання, інструменти та матеріали. Навіть, якщо станеться щось непередбачуване в процесі операції або після, можна бути більше впевненим, що лікарі мають під рукою всі засоби для подолання будь-яких складнощів. Доцільно також пересвідчитись, що в медичному закладі використовують новітнє обладнання та сучасні підходи.

В Хірургічному центрі країни ДІЄВО застосовують найновітніші методики хірургічних операцій: ендоскопічні (через природні канали організму), лапароскопічні (через проколи) та лазерні і інші технології. Це забезпечує максимальне збереження здорових органів, тканин та функцій організму, швидке відновлення пацієнтів із випискою вже за 1-2 дні, мінімальний ризик ускладнень і рецидивів.

5. Віртуозність хірурга, його практичні навички та безпосередній практичний досвід стають дуже важливими при виборі лікаря для операції. Часто успіх операції — саме в майстерності хірургів. Зверніть увагу на кількість операцій по вашому захворюванню, які провів і проводить лікар. В ДІЄВО центрі хірургічних рішень був випадок, коли пацієнт прийняв рішення робити резекцію шлунку для схуднення саме тут, коли почув, що тільки на поточному тижні хірург клініки зробив три такі операції. Всі спеціалісти медичного центру ДІЄВО — це хірурги-практики, професори, кандидати наук із досвідом тисяч успішних операцій.

6. Дуже бажано до прийняття рішення – де і в кого оперуватись – поспілкуватись з хірургом наживо, прийти на особисту або хоча б на онлайн консультацію. Пацієнт має право знати, за якою методикою лікар планує проводити операцію, які прогнози на успішність хірургічного втручання, термін планової реабілітації та відновлення, можливі ризики чи ускладнення, їх вірогідність. Важливо відчути довіру до конкретного спеціаліста та людини, якій ви довіряєте своє життя та здоров’я.

Хірурги Хірургічного центру країни Дієво проводять операції пацієнтам так, як би провели їх своїм батькам. Справжній хірург завжди переживає за пацієнта, як за близьку людину.Важлива також передопераційна консультація і контакт з анестезіологом, який може направити вас на додаткові обстеження з огляду на загальний стан вашого організму. Саме з анестезіологом ви приймаєте рішення про тип знеболення та анестезії під час операції та маєте можливість обговорити наявні ризики та застереження.

В ДІЄВО центрі хірургічних рішень пацієнту індивідуально підбирають найбільш безпечні та мінімально необхідні для знеболення методи анестезії після ретельного обстеження стану здоров’я. Це забезпечує комфортний вихід з анестезії та швидке повернення до звичайного життя.

7. При виборі медичного центру дізнайтеся про всі умови по перед та післяопераційному перебуванню, перелік обстежень, які необхідно пройти до та після операції. Чи наполягає медична клініка на необхідності здати всі аналізи виключно у них в клініці, це може бути не зручно, дорожче та подовжить ваше перебування в клініці. В клініці ДІЄВО центр хірургічних рішень багато пацієнтів з інших міст України та закордону. За бажанням вони проходять всі необхідні обстеження за місцем проживання, направляють в клініку результати онлайн, проходять онлайн консультацію лікарів і приїжджають вже безпосередньо на операцію.

8. Поцікавтесь всіма деталями та умовами перебування – що треба взяти з собою з речей та медикаментів. В багатьох державних лікарнях, наприклад, треба брати майже все, включаючи посуд, туалетний папір, мило, іноді навіть харчування недостатньо. В деяких приватних клініках харчування або ін’єкції не входить в вартість перебування та рахуються окремо. В хірургічному центрі ДІЄВО в вартість перебування входить 3-х разове харчування, видається махровий халат, індивідуальні капці та всі засоби особистої гігієни. Усі палати повністю укомплектовані для комфортного перебування. Додатково пацієнт оплачує після операції виключно медикаменти, які йому прописані.

9. Крім фізичного комфорту, на психологічний стан та швидкість реабілітації впливають післяопераційний медичний супровід та піклування молодшого медичного персоналу. Важливо, щоб лікар і медсестри були в доступі 24/7 для повного нагляду і післяопераційного лікування.

В ДІЄВО цілодобово в доступі черговий лікар, молодший медичний персонал, кожного дня оглядає хірург, що оперував. Після операції контролюються показники крові та сечі за необхідності. Санітарки та медсестри ДІЄВО забезпечують такий рівень домашньої турботи та піклування, що іноді пацієнти просять подовжити їм перебування в клініці для відпочинку та відновлення.

10. Ціна і загальна вартість хірургічного лікування. Умовно безплатна операція в державній лікарні по факту може коштувати дорожче в підсумку, ніж у приватній лікарні. Крім вдячності лікарю та анестезіологу, доводиться дякувати молодшому медичному персоналу, щоб вони вчасно зробили ін’єкції або крапельницю і т. ін.

В приватних медичних центрах ціноутворення теж відбувається по-різному. Зверніть увагу, чи входять в вартість операції медикаментозне забезпечення, витратні матеріали та інструменти. Як формується вартість перебування: чи входить харчування та необхідні процедури, маніпуляції, перев’язки. В хірургічному центрі ДІЄВО пацієнт отримує попередній розрахунок повних витрат на лікування, при виписці в підсумку немає прихованих платежів, всі нарахування прозорі та збігаються з попереднім розрахунком.

І на останок.

Найкращий хірург той, який розуміє, що якщо операція не призведе до поліпшення якості життя, і у людини буде ще більше дискомфорту, то він буде відмовляти пацієнта від проведення хірургічної операції. Наявність хвороби не є показанням для операції.

В хірургічному центрі ДІЄВО найбільш важливою є безпека пацієнта, а також якість його життя, яка повинна покращитись після хірургічного втручання.

Легкого та успішного вам лікування!

Хірургічний центр країни ДІЄВО — рівень хірургії, який ви шукали.

Отримайте 10% знижки за паролем Укрправда

Записатись на консультацію 0-800-336158

Головне сьогодні