Українці у Франції випробовували саморобну бомбу? Фото

12
13 листопада 2008
Вибух був потужним. Двоє постраждалих поки що лишаються в студентській лікарні у важкому стані. В одного з них внаслідок вибуху пошкоджені легені, а росіянину-власнику кімнати, де стався вибух, ампутували руку, його тіло на 50% уражене опіками
Причиною вибуху головний прокурор міста називає "бажання випробувати виготовлену в домашніх умовах бомбу"
На місці події зараз працюють слідчі
Вибух стався під час святкування дня народження одного з постраждалих. Внаслідок пригоди з гуртожитку евакуйовані 100 студентів

Всього постраждало 7 осіб: 2 українців (хлопець і дівчина), 2 росіян, чеченець, молдаванин та вірменин.  Всі вони - стипендіати міжнародної програми студентського обміну "Ерасмюс" (Erasmus).

Вибух стався під час святкування дня народження одного з постраждалих. Внаслідок пригоди з гуртожитку евакуйовані 100 студентів.

Українці отримали легкі опіки та незначні травми. На даний момент трьох постраждалих перевели в кімнати при поліцейському відділку для проведення слідства, ще одного переведуть за добу.

Двоє постраждалих поки що лишаються в студентській лікарні у важкому стані. В одного з них внаслідок вибуху пошкоджені легені, а росіянину-власнику кімнати, де стався вибух, ампутували руку, його тіло на 50% уражене опіками.

Сьомий учасник трагічної вечірки, громадянин Росії, перебуває в розшуку - він отримав легкі ушкодження та зник з місця пригоди до прибуття поліції.

Причиною вибуху головний прокурор міста називає "бажання випробувати виготовлену в домашніх умовах бомбу".

В кімнаті знайшли хімічні речовини, які зазвичай використовують для виробництва вибухівки: нітрат калію, порошок алюмінію, гідроксид натрію, азотна та сірчана кислота. Версія тероризму наразі розглядається як малоймовірна.

Як зазначає французька преса, всі постраждалі перебували у стані алкогольного сп'яніння.

За матеріалами Le Figaro, TF1, усі фотокадри з AOL-Video, переклад "Української правди. Життя"