Скільки світить австрійському маньяку Фрітцлю?

— 14 листопада 2008, 11:44

Австрійська прокуратура повідомила, що обвинувачення пропонує позбавити Фрітцля волі на строк від 10 років ув'язнення до пожиттєвого, повідомляє BBC.

Крім того, його також звинувачують у згвалтуванні та рабстві. Якщо суд визнає його винним, йому загрожують 20 років за цими злочинами.

Джозеф Фріцль перебуває у в'язниці вже декілька місяців. Історія про "амштеттенський жах" побачила світ у квітні, але судовий розгляд розпочнеться на початку наступного року.

Джозеф Фріцль ув'язнив свою доньку Елізабет у підвалі власного дому. Там вона прожила 24 роки, народивши сімох дітей від батька-гвалтівника.

Тепер прокуратура висунула Джозефу звинувачування у смерті сьомої дитини, що народилася в підвалі. При пологах він вирішив не втручатися і відмовився телефонувати по медичну допомогу, коли виникла загроза смерті дитяти.

[L]Він зізнався поліції, що взяв тіло дитини і спалив у печі. Згідно з австрійськими законами,якщо хворій новонародженій дитині навмисно не надають медичної допомоги, це класифікується, як вбивство.

Нагадаємо , що Елізабет Фрітцль зникла в серпні 1984 року. Поліція розповідає, що батько заманив її вниз у підвал, надів наручники та наколов наркотиками. Відомо про цей випадок стало після того, як старша дочка Элізабет - Керстін - сильно занедужала і потрапила у лікарню.

Лікарі попросили Елізабет зв'язатися з ними. Після цього Фрітцль дозволив донці вийти з підвалу, і вона згодом розповіла поліції всю цю страшну історію.

Між 1993 та 1997 років троє діток Фрітцля було знайдено за межами їхнього будинку в Амштеттені. Потім їх усіх віддали на виховання матері Елізабет, Розмарі Фрітцль , яка вважала, що її донька проживає в іншому місті, тому не взмозі піклуватися про діток.

Реклама:

Головне сьогодні