Соціальний песимізм в Україні досяг рекордного рівня

— 8 грудня 2008, 15:14

За даними досліджень компанії "Research & Branding Group", у листопаді цього року 92% опитаних громадян України сказали, що оцінюють політичну ситуацію в країні як нестабільну, повідомляє УНІАН.

Лише 1% респондентів вважають її стабільною і 7% - дещо нестабільною.

"Я звертаю увагу, що це абсолютний рекорд, який ми бачили за весь час спостереження. Ми зараз бачимо, як б`ються рекорди в соціально-політичній ситуації в країні", - підкреслив соціолог компанії "Research & Branding Group" Євген Копатько під час презентації результатів дослідження.

За його даними, в грудні 2007 року про нестабільну ситуацію в країні говорили 62% респондентів, 10% заявляли про стабільність і 28% - про деяку нестабільність політичної ситуації.

Згідно з даними останнього соціологічного дослідження, 89% українців сказали, що вважають економічний стан країни поганим.

Про те, що з економікою все добре, заявили 2% опитаних, і 9% сказали, що економічний стан України "наскільки хороший, настільки й ні". Для порівняння, в грудні 2007 року ці показники були відповідно 58%, 5% і 37%.

В оцінці задоволеності особистим життям респондентів у листопаді цього року спостерігається дуже негативна динаміка, переконує Копатько. Так, задоволені своїм особистим життям 29% тих, які відповіли на запитання, не задоволені - 67%.

Про те, що "і задоволені, і ні" сказав 1% учасників соцдослідження, 3% - респондентів було важко відповісти на це питання.

Опитування було проведено в період з 22 по 30 листопада. Збір інформації проводився методом особистого інтерв`ю в 24-х областях України і АР Крим. У дослідженні взяли участь 2 тис. 87 чоловік. Похибка вибірки становить 2,2%.

Реклама:

Головне сьогодні