"Пологівського маньяка" засудили до довічного ув’язнення

— 23 грудня 2008, 17:16

Більше ніж 20 років чоловік, якого називають "павлоградським та пологівським маніяком", ґвалтував та убивав дівчаток та молодих жінок на території Дніпропетровської та Запорізької областей, повідомляє "Радіо свобода".

За даними правоохоронців, його жертвами майже чверть сторіччя стали близько вісімдесяти людей. Колишній міліціонер-криміналіст уміло приховував сліди своїх злочинів. За скоєне ним відбували покарання невинні люди - дев'ятеро осіб, один із них наклав на себе руки.

Мiлiцiя затримала серійного вбивцю у 2005 році.

Слухання справи Ткача в суді затягувалося, зокрема, через призначену підсудному комплексну психіатричну експертизу: якийсь час підсудний поводився на засіданнях неадекватно. А втім, лікарі встановили: Сергій Ткач психічно здоровий та здатен відповідати за свої дії.

Сьогодні колегія суддів Апеляційного суду Дніпропетровської області під головуванням судді Сергія Волошка винесла вирок серійному вбивці та ґвалтівнику Сергію Ткачу, засудивши його до довічного ув'язнення.

Суддя Сергій Волошков заявив журналістам після винесення вироку, що під час судового слідства провина Ткача у 4 вбивствах не була доведена.

Вирок суду вступить в законну силу через 30 днів і може бути оскаржений в порядку касації у Верховному суді України. Сергій Ткач повідомив у суді, що оскаржуватиме вирок.

Адвокат злочинця Юрій Сиротинко повідомив про бажання підсудного як найшвидше потрапити до спецколонії для засуджених до довічного ув'язнення, оскільки "там кращі умови утримання, ніж в СІЗО", повідомляє УНІАН.

Реклама:

Головне сьогодні