Інвестор сканадльної піраміди Медоффа покінчив життя самогубством

— 24 грудня 2008, 16:16

Рене-Тьеррі Мегон був знайдений сидячим за своїм робочим столом з перерізаними венами на обох руках. Поруч з ним лежало снодійне, а на підлозі - спеціальний ніж для розрізання картонних коробок, повідомляє BBC.

Інвестор та співвласник компанії по керуванню фінансовими потоками Access International був одружений, але дітей у нього немає.

"Рене-Тьеррі Мегон день та ніч шукав шляхи повернення грошей своїм клієнтам, що через нього у піраміді Медоффа залишилися ні з чим", повідомляє видання "La Tribune".

Відомо, що інший інвестор, що довірив Медоффу два мільйони доларів, звернувся до суду. 61-літній пенсіонер з Нью-Йорку Філіс Молчатскі має намір повернути як мінімум 80% усієї суми через Комісію з цінних паперів та біржової діяльності (SEC), що останнім часом опинилася під вогнем критики за те, що не зуміла зупинити Медоффа.

Скандальна піраміда

Колишня глава брокерської компанії Bernard L. Madoff Investment Securities LLC Бернард Медофф звинувачується в створенні фінансової піраміди та нанесенні мільярдного збитку інвесторам.

За попередніми оцінками, через аферу Меддоффа великі банки та компанії втратили близько 50 мільярдів доларів. Жертвами Медоффа стали багато інвесторів з Уолл-стріт, а також різні благодійні фонди.

На минулому тижні 70-літній фінансист був звільнений під заставу в 10 мільйонів доларів, який поміщений під домашній арешт в апартаментах у Манхеттені. Якщо суд визнає 70-літнього Бернарда Медоффа винним, то йому загрожує 20 років в'язниці та штраф у розмірі 5 мільйонів доларів.

Навіть спадкоємиця косметичної імперії L'оrеаl Ліліан Бетанкур стала однієї з жертв шахрайства Бернарда Медоффа. Вона інвестувала частину зі своїх 22,9 мільярдів доларів.

Реклама:

Головне сьогодні