Повінчані Медведчуком Тимошенко і Шуфрич. Фото

60
14 січня 2009
На створення картин зі сценами з п’єси Шекспіра художника Андрія Кулагіна надихнули чутки про симпатії Юлії Тимошенко та Нестора Шуфрича
Малював свої полотна, розмірами 1,2х1 метри, два місяці. Художник каже, що цей кітч – його реакція на те, що відбувається у ВР: "Раніше я включав "Джентльменів удачі". Тепер я не хочу його включати, тому що тут (у трансляціях з Верховної Ради) – веселіше"
Ведуча Катя Осадча на відкриття виставки прийшла з косою а ля Тимошенко. Ромео до пари помічено не було...
Зате Ірина Бережна не полінувалась прийти і трошки попіаритись. Вона поспілкувалась з Осадчею і після кількох хвилин спілкування з пресою, хутко втекла
Дуель Шуфрича та Ющенка. Позаду Тібальта (Ющенка) стоїть схвильований Віктор Балога. А от група підтримки Ромео (Шуфрича) трішки більш чисельна. Янукович та Ахметов, переконує художник, мають на його картині "розумні обличчя"
Отруєний Шуфрич і Тимошенко, яка заколює себе кинджалом
Олена Бондаренко зізналась, що в живописі не розуміється. Але саме вона порадила Кулагіну замінити Путіна у сцені з дуеллю на Медведчука: "Навіть у такому гротескному зображенні використовувати персонажа з російською пропискою не коректно. Краще вже вибрати свого, того, який проживає тут"

Шуфрич навіть не захотів вислухати останнє запитання з інтерв'ю, та так і залишив його без відповіді. Але чутки про ймовірний роман між "жінкою з косою" та "борцем" Шуфричем міцно засіли в головах багатьох.

Принаймні київський художник Андрій Кулагін зізнається, що саме такі плітки наштовхнули його на думку зобразити у своїх картинах замість Ромео та Джульєтти саме Шуфрича з Тимошенко.

Десятиденна безкоштовна виставка так і називається "Ромео і Джульєтта. Нестор і Юля".

У чотирьох картинах з шекспірівської теми ролі також "виконують" Віктори Ющенко, Янукович та Балога, а також Рінат Ахметов. Автор каже, що хотів би ще намалювати кількох політиків, та не встигав до виставки. Досить того, що шабля у Шуфрича на картині з дуеллю з Ющенком не висохла...

"Це як у творі Булгакова "Іван Васильович". Герої потрапили в інший час і починають там жити. Те ж саме ми бачимо тут. Наші герої потрапили в той час і починають жити", - розповів Кулагін.

А час виявився дуже драматичним: ось нічна любовна сцена між закоханими, коли Джульєтта з балкону промовляє до Ромео... а ось і дуель між Ромео та Тібальтом, вінчання веронських закоханих та смерть: отруєний Ромео та Джульєтта, яка заколює себе кинджалом.

Вінчання Ромео-Шуфрича та Джульєтти-Тимошенко здійснює "сірий кардинал" Віктор Медведчук 
Роботи, на які художник потратив два місяці, він оцінює дорого. Каже, що полотно з дуеллю може продати за 30 тисяч доларів. Але чи є бажаючі їх придбати, наразі не зізнається.

Присутні на прес-конференції депутатки-регіоналки Олена Бондаренко та Ірина Бережна зізнались, що такі гроші за полотна вони б не дали. Хоча й додають, що це їм не по кишені, та й у живописі не дуже тямлять.

Історія "любові"

"Це кітч, але кітч класний. Я малював картини задля власного задоволення. Ви, займаючись сексом, думаєте про те, якою буде Ваша дитина? Ні. Це те ж саме. Процес приємний, а яка дитина вийшла - ви бачите", - розповідав журналістам Андрій Кулагін.

Хоч процес творіння художнику сподобався, продовжувати тему він не планує. А малював роботи за фотографіями. Благо, їх вже назбиралось кілограми, то й вибрати було з чого. Особисто зі своїми героями Кулагін не знайомий.

 
"Нестор і Юля, якби вони разом працювали, могли б рятувати країну. По-перше, у них дуже близькі стосунки. Про це всі знають, але ніхто про це не говорить", - емоційно розповідав бізнесмен Валід Арфуш і жартома тицяв художнику кредитку для покупки картини.

Вінчати закоханих на картині Кулагіна мав спочатку Володимир Путін. Та факт російської прописки Володимира Володимировича зіграв свою роль: художник вирішив, що хай вже краще усі герої будуть українцями.

"Медведчук явно на роль священика у своїй суспільній діяльності не тягне", - каже Бондаренко та все ж додає, що вже краще Медведчук, аніж Путін.

На відкриття виставки Катя Осадча прийшла з косою на голові
Дізнатись реакцію "Ромео" та "Джульєтти" на появу такої незвичної виставки "Українській правді. Життя" не вдалося: ані Шуфрич, ані прес-секретар Тимошенко вперто не брали слухавку. 

Усі фото Дмитра Ларіна

Читайте також на порталі Tabloid: Тимошенко обвінчалася з Шуфричем, а Бережна вагітна