Фото нового помешкання президента Обами

23
20 січня 2009
Зелена вітальня, яку використовують для невеликих прийомів
У 1947 році на день народження президента Трумена було побудовано кілька доріжок для боулінга в Західному крилі. В 1955 році їх прибрали. Але в 1969 році для Ніксона (на фото) побудували одну доріжку
Подружжя Рейганів у президентській спальні, в якій спав ще Лінкольн (не плутати з спальнею Лінкольна)
Спальня Лінкольна була кабінетом 16-го президента. Пізніше його наступники ( у тому числі Рузвельт) спали в цій кімнаті. Зараз вона є спальнею для гостей. Клінтона критикували за те, що він запрошував друзів і родичів, які спали в цій кімнаті. Серед них Том Генкс та Барбара Стрейзанд
Кімната для нарад, яка знаходиться поруч із Овальним кабінетом президента

Цю резиденцію президента США Рональд Рейган називав "восьмизірковим готелем", а Гаррі Трумен - "перлиною федеральної тюремної системи США".

Другий і третій поверх білого дому призначені для життя. Там розмістилися кілька віталень, їдальня, шість спалень, "балкон Трумена" з прекрасним краєвидом, де Обама зможе палити свої сигари, пише газета The Independent.

Втім, новообраний президент неодноразово заявляв, що як тільки його сімейство переїде у Білий дім, він кине палити. Адже у резиденції президента заборонено займатись таким псуванням здоров'я.

На третьому поверсі розмістилися солярій, кімната для ігор і ще одна вітальня, яку попередник Барака, Джордж Буш, використовував для тренувань.

Також елемент затишку привнесе і теща - мати дружини президента Мішель -  Маріан Робінсон. Її переїзд в Білий дім уже породив чимало анекдотів. Планується, що вона допомагатиме подружжю у вихованні дочок,  а також стежити за ще непридбаним цуценям, якого Обама обіцяв завести.

Першій леді буде виділено 150 тисяч доларів на відновлення інтер'єра. Багато чого там зараз від подружжя Бушів. Зокрема, плазмовий телевізор у спальні Лінкольна, який, можливо, буде прибраний.

Відомо, що Обама має намір улаштувати свій домашній театр, де можна буде дивитися фільми з родиною або готуватися до виступів. Також він неодноразово заявляв про свій намір побудувати баскетбольну площадку поруч із Білим домом.

До послуг родини номер один у США будуть порядку ста чоловік обслуговуючого персоналу і п'ять шеф-кухарів. Їх можна буде покликати до себе у будь-який час доби.

Лише через кілька годин Обама переконається сам, що в цю розкішну резиденцію не тільки важко потрапити, звідси ще і складно вийти. За кожним кроком президента і членів його родини стежить служба безпеки. Тож, якщо Обамі захочеться вибратися в місто і заїхати в передмістя Вашингтона, це буде можливо тільки з дозволу охорони.

Фото The Independent.