В Україні стартував проект із захисту прав дітей

15
30 січня 2009

За підтримки ЄС в Україні стартував новий проект із захисту прав дітей. Проект реалізовуватиме "Ресурсний центр "Гурт" у рамках європейської програми "Посилення ролі громадянського суспільства".

Основне завдання проекту - посилити роль громадських організацій у захисті прав уразливих груп дітей, повідомляє "Німецька хвиля". Проект втілюватимуть у трьох обласних центрах - Львові, Миколаєві та Полтаві.

Як пояснюють експерти, робота відбуватиметься в кількох напрямках: це круглі інформаційні столи для чиновників, навчальні тренінги для працівників соціальної сфери та членів громадських організацій, які працюють з дітьми.

"До проекту залучено дуже кваліфікованих фахівців, які консультуватимуть і навчатимуть соціальних працівників. Буде спеціальний тренінг з методології визначення, чи перебуває сім'я у кризовій ситуації", - розповів експерт Богдан Маслич.

У рамках проекту буде створено координаційну раду та мережу громадських організацій, які стежитимуть за дотриманням одного з основних прав дитини - на сімейне виховання. Проект втілюватимуть два роки, ЄС виділив для цього 150 тисяч євро.