Будівництво лікарні дружини Ющенка розпочнеться у березні

— 19 лютого 2009, 17:45

"Державне управління справами є замовником цієї лікарні. У березні місяці ми приступаємо до будівництва", - повідомив керівник ДУС Ігор Тарасюк на прес-конференції у четвер.

"Нормативний термін розробки проектної документації, будівництва, наповнення його і запуску лікарні - приблизно 5 років. На сьогоднішній день ми пройшли одну третину шляху. Ми розраховуємо, що для того, щоб цю лікарню повністю можна було віддати під монтування та обладнання, ми збудуємо за півтора-два роки", - додав він.

Тарасюк зауважив, що згідно з попередніми домовленостями Фонд "Дитяча лікарня майбутнього" мав оплачувати проектні роботи та забезпечувати лікарню усім необхідним устаткуванням, навчанням персоналу тощо. А ДУС мав здійснювати будівництво самої будівлі.

"У зв'язку з тим, що у бюджеті 2009 року не передбачені кошти на будівництво такого центру, щоб розпочати процес будівництва, ми домовились з фондом, що міняємо договір. Фундамент, першочергові роботи, необхідні для будівництва буде робити фонд", - додав Тарасюк.

[L]Він зауважив, що у бюджеті на 2008 рік було передбачено 50 мільйонів гривень на початок будівництва, але у зв'язку з тим, що "у нас не було проекту, у нас не було земельної ділянки... ці кошти не були використані".

Генеральним проектувальником лікарні є група компаній, об'єднаних в британсько-французький консорціум BDPGroupе.

Нагадаємо, головою опікунської ради благодійної програми "Дитяча лікарня майбутнього" є голова Наглядової ради МБФ "Україна 3000" Катерина Ющенко.

У 2007 році був проведений телемарафон зі збором коштів для будівництва "Дитячої лікарні майбутнього".

19 лютого Київрада прийняла рішення про надання клінічній лікарні "Феофанія" Державного управління справами земельної ділянки для будівництва всеукраїнського центру охорони здоров'я матері й дитини на вул. Академіка Заболотного, 21.

Реклама:

Головне сьогодні