Тест

Буш пише мемуари, а Обама – книгу для дітей

"Точка прийняття рішення" - мемуари президента Буша, які мають бути опубліковані восени 2010 року видавничим будинком Crown Publishing Group.

У своїх мемуарах Буш сфокусується на 12 найважливіших рішеннях у своєму приватному та політичному житті, повідомляє CNN.

Серед тем, які можна буде знайти у книзі - рішення Джорджа Буша стати президентом, вибір найближчих радників, терористичні атаки 11 вересня, війни в Афганістані та Іраку, рішення припинити пити, стосунки екс-президента з батьком та іншими рідними.

"Я щодня присвячую час книзі. Моя мета - впустити читачів всередину Овального кабінету у найважливіші моменти мого приватного і політичного життя", - пояснив Джордж Буш.

У свою чергу нинішній президент США Барак Обама уклав півмільйонний договір на видання дитячої книжки.

Угода з видавничим будинком Crown Publishing Group була укладена за п'ять днів до інавгурації Обами, повідомляє The Washington Times.

Про намір президента стало відомо з декларації про фінансові операції, яку для Сенату підготували помічники глави держави.

Книга представлятиме собою скорочену та адаптовану для дітей версію вже відомої книги Обами "Мрії мого батька", що стала бестселером.