Гей-парад у Москві може пройти у день фіналу "Євробачення"

— 30 березня 2009, 11:55

Рішення про день призначення дійства прийняв оргкомітет гей-параду. Організатор акції Микола Алексєєв попередив, що вони не обмежаться лише вуличною акцією, повідомляє "Інтерфакс".

"У рамках "Слов'янського гей-параду" пройдуть культурні й політичні заходи з 14 по 17 травня, а 16-го числа ми відзначимо міжнародний день протистояння гомофобії", - розповів Алексєєв.

За його словами, тепер акція буде називатися не "Московський гей-парад", а "Слов'янський". Представники гей-товариства з Білорусії також приїдуть взяти у ній участь.

Алексєєв зазначив, що оргкомітет гей-параду має намір подати заявку в мерію на проведення ходи та мітингу в Москві відразу після перших травневих свят, а також ще низку заявок на проведення акцій в різних місцях столиці.

[L]"Ми будемо шукати варіанти законного проведення акції, ну, а якщо позитивного рішення не буде, то це ніяк не обмежить наші дії. Ми у будь-якому випадку вийдемо на акцію, незалежно від рішення влади. Право на волевиявлення громадян прописане в Конституції, і ми вимагаємо його виконання", - зазначив Микола Алексєєв.

При цьому представник оргкомітету заявив, що "ми в жодному разі не прагнемо дискредитувати Росію в день фіналу конкурсу "Євробачення" і готові на будь-які переговори із владою".

Микола Алексєєв останні кілька років регулярно був організатором московських гей-парадів. Мерія Москви жодного разу не санкціонувала його акції. Однак несанкціоновані заходи все-таки проводилися й супроводжувалися затримками з боку правоохоронних органів.

Реклама:

Головне сьогодні