Не Фріцлем єдиним: батьки, які роками ґвалтували доньок

20
30 березня 2009

Щонайменше півроку світові ЗМІ говорили про жахливого маніяка Йозефа Фріцля, який протягом 24 років утримував доньку у підвалі та ґвалтував її.

Весь світ був шокований подробицями цієї історії. Та цей випадок не єдиний. На жаль, і в інших країнах знайшлися чоловіки, які роками вчиняли сексуальне насилля над власними доньками.

Так, днями італьській владі вдалося затримати батька та його старшого сина, які підозрюються у ґвалтуванні своїх доньок.

Правоохоронні органи гадають, що 63-річний батько протягом 25 років ґвалтував власну донку, а потім "передав" це право своєму синові, пише Inopressa з посиланням на La Repubblica.

Той виявився "гідним" учнем, оскільки ґвалтував не лише рідну сестру, але й своїх чотирьох доньок: 6, 8, 12 і 20 років.

Про цю історію стало відомо завдяки розслідуванню, яке розпочалося у жовтні 2008-го року. Тоді до поліції прийшла 34-річна Лаура у супроводі своїх батьків.

"Він двічі зґвалтував мене і змусив мене жити у його будинку два тижні", - звинуватила жінка свого кровного брата.

Але в ході розслідування виявилося, що насправді ґвалтівником був її батько, який "передав" своєму старшому сину досвід і право знущатися над сестрою.

Лаура вперше стала жертвою сексуального насильства коли їй було 9 років, пише BBC.

За словами прокурора, дівчинку змусили покинути школу в 13 років та зачинили у кімнаті, де не було електроенергії. Лаура не мала права виходити з дому без дозволу батька. Це тривало цілих 25 років.

Італійські ЗМІ пишуть, що ім'я жертви поліції вже було відоме. Адже 16 років тому Лаура заявляла поліцейським, що її ґвалтує батько.

Однак тоді жодних дій з боку правоохоронців не було, тому що дівчина, нібито під тиском голови родини, відмовилася від своєї заяви.

63-річний батько та його 40-річний син відкидають всі звинувачення у сексуальному насильстві.

Та, за словами прокурора справи, у родині всім було відомо, що собі дозволяють чоловіки. Батько ж вважав, що старша донька належить йому і що він і його син мають "право першої шлюбної ночі" з нею.

Ще один шокуючий інцест розкрили у Колумбії.

Наразі відбувається судові слухання над 58-річним Арсебіо Альваресом, якого звинувачують у багаторічному ґвалтуванні доньки, яка народила йому 11 дітей.

За даними слідства, житель міста Марікіта вчинив наругу над донькою, коли тій ще не було й 10 років.

Але Альварес, якого місцеві ЗМІ назвали "чудовиськом з Марікіти", відкидає звинувачення у кровозмішенні та ґвалтуванні.

За словами чоловіка, постраждала, які зараз 35 років, зовсім йому не рідна донька, а прийомна.

"Ми вступили у романтичні стосунки, тому що дійсно кохали одне одного. Але вона не моя (біологічна) дитина", - стверджував Альварес у залі суду.

Та постраждала жінка запевнила, що завжди вважала 58-річного чоловіка своїм батьком. Вона розповіла поліції, що її мати померла, коли дівчинці було 5 років. Відтоді вона залишилася під опікою батька.

"Він ніколи не казав про (інцест), про те, чому ми цим займалися. Іноді я питала його, і тоді він відповідав, що на це воля Божа", - розповіла жінка.

За словами жертви, батько неодноразово її ґвалтував і вона народила від нього 11 дітей, троє з яких померли.

Звернутися жінку до поліції переконав її духовний наставник, повідомляє BBC з посиланням на Reuters. Тепер жінка та її діти перебувають під опікою держави.