Тимошенко визнали красивішою, ніж Сара Пейлін та Аліна Кабаєва

Імена красунь можуть бути абсолютно невідомими читачам, але це не завадило відвідувачам Інтернет-версії 20 Minutos проголосувати за політика, який їм сподобався.

Щоправда, вибір їхній базувався на суб'єктивному враженні від фото кандидата на звання "найкрасивішого політика світу". Крім світлини, видання вказувало вік жінки та її громадянство.

Відтак, перуанська блондинка-конгресмен Лучана Леон визнана найкрасивішою жінкою-політиком світу. За неї віддали голоси понад 24 тисячі читачів популярного іспанського видання 20 Minutos.

Її фото на сайті іспанського видання більше підходить для портфоліо дівчини з модельного агентства, аніж члена парламенту Перу. Приваблива блондинка наскільки сподобалась читачам, що один з них навіть назвав її "красою з обличчям ангела" та "восьмим чудом світу", додає газета "Взгляд".

На другому місці опинилася співвітчизниця Лучани, 47-літня Мерседес Араос, міністр зовнішньої економіки і туризму Перу. За неї віддали свої голоси 15 100 читачів.

Найкрасивіша жінка-політик світу Лучана Леон (ліворуч) та її співвітчизниця Мерседес Араос, яка посіла другу сходинку у рейтингу

На почесному третьому місці - Сара Латіфе Руіз Чавес з Мексики, чия діяльність пов'язана з Інституційною революційною партією - ІРП (Institutional Revolutionary Party - PRI).

На четвертому місці - скандально відома італійська модель Мара Карфанья, яка була призначена італійським міністром із проблем рівних можливостей в уряді Сільвіо Берлусконі.

Ця колишня пишногруда фотомодель навіть стала причиною невеликого скандалу. Тоді Сільвіо Берлусконі заявив Марі, що якби не був одружений, то запропонував би їй свою руку і серце. В інтернеті без проблем можна знайти її ню-фото.

Мексиканка Сара Латіфе Руіз Чавес (ліворуч) у рейтингу вродливих політиків третя. На четвертому місці сексуальна і пишногруда міністр Італії Мара Карфанья

П'яте, шосте і сьоме місця зайняли жінки-політики з Японії, Естонії й Ірландії. Цим трьом красуням ще навіть не стукнуло 30 років.

А на восьмому місці опинилась український прем'єр Юлія Тимошенко.

48-річна лідерка БЮТ представлена на порталі 20 Minutos фото Олександра Прокопенка. У порівнянні з деякими фото (наприклад, сінгапурського депутата Юеніс Ольсьєн), фото Тимошенко є доволі офіційним.

Але на ньому вона не така грізна, як на більшості фото з засідань Кабміну. Хоч і не така зваблива, якою вона іноді буває на фото з деякими політиками-чоловіками.

Варто зазначити, що шестеро учасниць рейтингу, які визнані красивішими, аніж лідерка БЮТ, значно від неї молодші. Їм усім близько тридцяти.

І лише Мерседес Араос, яка посіла другу сходинку рейтингу, більше підходить по віку у суперниці Тимошенко, аніж інші жінки-політики.

Зліва-направо: на шостому місці – 26-річна естонка Анна-Марія Галоян, на сьомому - представниця Ірландії Тоіреса Ферріс. На восьмому – Юлія Тимошенко. Такою бачили відвідувачі сайту видання 20 Minutos українського прем’єра
Тимошенко обігнала по вроді і 26-річну колишню чемпіонку XXVIII Олімпійських ігор 2004 року, а нині політика, росіянку Аліну Кабаєву.

Депутат Федеральних зборів РФ п'ятого скликання від партії "Єдина Росія" опинилась на 12 місці.

Відома красуня, яка виступала в ролі кандидата на посаду віце-президента США наприкінці 2008 року, Сара Пейлін зайняла лише 24-те місце.

За неї проголосували 3 100 осіб.

27-річна японка Юрі Фуджікава – на п’ятому місці

На 34-му місці виявилась нинішня держсекретар США 61-літня Хілларі Клінтон (2 500 голосів).

Колишній кандидат у президенти Франції 55-літня Сеголен Руаяль- ще нижче у списку. За неї проголосували 2 400 читачів 20 Minutos, Руаяль опинилась аж 36-ою.

Наймолодшим кандидатом у рейтингу виявилася Джулія Бонк із Німеччини. Їй лише 23 роки. Коли дівчині було 18 років, її обрали в державний парламент Саксонії.

Росіянка Аліна Кабаєва (зліва) у рейтингу дванадцята. Це фото було розміщене на порталі видання. А праворуч - вродлива сінгапурська депутатка Юеніс Ольсьєн. Це фото забезпечило жінці дев'яту сходинку рейтингу

Найстаршою претенденткою на звання найкрасивішої була 61-річна Хілларі Клінтон.

[L]Останнє, 54-і місце в рейтингу іспанської газети зайняла 30-літня жителька Афганістану Малалай Джойа.

За неї проголосували трошки більше 1000 чоловік, зате описали її як "найсміливішу жінку-політика в Афганістані".

Усі фото The Daily Mail та з офіційного сайту Юлії Тимошенко

Реклама:

Головне сьогодні