Тест

Квиток на поїзд вже можна купити через Інтернет

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Як зазначається у повідомленні, "Укрзалізниця" запровадила 2-й етап програми з оформлення проїзних документів через мережу Інтернет.

Тепер, зайшовши на офіційний веб-сайт Укрзалізниці (www.uz.gov.uа), у розділ "Для пасажирів", можна отримати довідку щодо наявності вільних місць у поїздах, вартості проїзду та оформити замовлення.

Оплатити замовлення можна платіжною карткою Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) або міжнародною платіжною карткою (VISA, MasterCard, VISA Elektron, Maestro).

Після оплати пасажир отримує унікальний цифровий код, за пред'явленням якого він оформляє свій квиток у будь-якій касі "Укрзалізниці" в будь-який день до відправлення свого поїзда.

Через мережу Інтернет можна замовляти квитки за повну вартість та дитячі. Безкоштовні та пільгові проїзні документи оформлюються виключно в касах.

Нагадаємо, 22 грудня 2008 року був запроваджений 1-й етап продажу квитків через Інтернет: пасажир на сайті Укрзалізниці оформлював замовлення на бронювання місць, за допомогою платіжної картки сплачував послугу бронювання та з отриманим кодом викупав квиток у залізничній касі.

Втім, зауважимо, що на момент публікації новини, розділ "Замовити квиток" не працював.