Рейтинг найкрасивіших людей світу: Мішель Обама, Крістіна Агілера... Фото

Кожного року багато різних видань складають власні рейтинги найгарніших людей планети. Однак для кожної людини своє поняття краси. Так само різні культури та народи цінують зовсім різні речі при виборі ідеальної вроди.

Тому такого роду списки красивих жінок та чоловіків можна вважати суб'єктивними та доволі відносними.

Щоправда, слід зазначити, що у цьогорічному рейтингу People, зібрані по-своєму красиві люди, які певно заслуговують бути у сотні найкращих: тут тобі й дружина президента США Мішель Обама, і багатодітна матуся-актриса Анджеліна Джолі та її коханий Бред Пітт.

Перше ж місце серед 100 найкрасивіших людей планети було віддано 37-річній американській актрисі Крістін Еплгейт. До речі, журнал відзначає її у своєму списку вже втретє, однак лише цього року Еплгейт стала лідером.

Американцям ця артистка відома за ролями Келлі Банді в серіалі "Одружені з дітьми" і Саманти в сіткомі "Samantha Who?". Також Крістін є володаркою премії "Еммі".

[L]У цієї актриси доволі складна доля. Так, у 2008-му році в неї було знайдено рак молочної залози. Еплгейт не стала приховувати свій страшний діагноз від громадськості, а взялася боротися з хворобою.

Тож Крістін прийняла рішення ампутувати груди. Після цього тривав довгий період відновлення.

Однак, завдяки цій страшній біді та успішній боротьбі з нею, у акторки почався новий етап у житті.

"Я завжди була дуже сором'язливою, і почала отримувати те, що хотіла тільки тоді коли мені було за 30. Тепер я абсолютно не боюся говорити у кімнаті, у якій безліч людей та брати участь у розмові", - розповіла 37-річна Еплгейт.

Крістін Еплгейт. Всі фото People

"Тобі треба пройти зміни зовнішності, збадьоритися, піти на роботу і спробувати бути нормальною, щасливою Крістіною для кожного, хто тебе оточує", - додала жінка.

До речі, слід зазначити, що учасників списку, окрім володаря першого місця, редакція журналу People розмітила в довільному порядку.

Тож окрім безперечної лідерки Еплгейт, до рейтингу потрапило чимало зірок кіно та естради. Також не оминули увагою й політичних діячів, чи точніше наближених до них осіб.

Однією з дебютанток списку стала Мішель Обама - дружина чинного президента США.

Мішель Обама

"Мій батько і брат вважали мене красунею, це примушувало мене відчувати себе красивою щодня. Я виросла серед дуже сильних чоловіків, які вважали мене розумною, швидкою і веселою, про що я неодноразово чула від них. Я знаю, що є багато молодих дівчат, які цього не чують", - сказала 45-річна перша леді.

Окрім дружини Барака Обами до списку увійшли актриса Холлі Беррі, актор Зак Ефрон, співачка Крістіна Агілера, зірка "Мільйонера з нетрів" Фріда Пінто, актриса Анджеліна Джолі, актор Роберт Паттісон та інші знаменитості.

Анджеліна Джолі
Холлі Беррі та Фріда Пінто
Роберт Паттісон та Зак Ефрон
Крістіна Агілера

Всю ж 100 найкрасивіших людей планети можна побачити у друкованому варіанті видання People.

Однак деякі російські ЗМІ запевняють, що до рейтингу потрапили також Джордж Клуні, Бред Пітт, Гвінет Пелтроу, Шер і Арета Франклін.

Реклама:

Головне сьогодні