У "Борисполі" введено самостійну реєстрацію пасажирів на авіарейси

34
13 травня 2009

Нова система позбавить пасажирів від необхідності стояти в чергах до стійок реєстрації, переконують у консорціумі ЄДАПС (Єдина державна автоматизована паспортна система), який ввів в експлуатацію систему, повідомляє УНІАН.

Цю можливість забезпечують чотири так звані кіоски інтернет-реєстрації, які дають пасажирам можливість реєструватися на рейси і роздруковувати посадочні талони без звернення до стійок реєстрації.

Для зручності користувачів система управління виконана в двох мовних версіях - українською та англійською.

Реклама:

Реєстрація через дані кіоски передбачена для пасажирів з ручною поклажею, яким не потрібно здавати свої речі в багаж і які не потребують наперед оформленої візи для відвідин країни призначення, зазначають в консорціумі.

Система розроблена таким чином, що підключитися до неї можуть усі бажаючі авіаперевізники.

На сьогодні в аеропорту "Бориспіль" можна самостійно проходити реєстрацію на рейси таких авіакомпаній як KLM, Lufthansa, Air France, Austrian Airlines, British Airways, Turkish Airlines, "Міжнародні авіалінії України", "АероСвіт", Finnair, SAS.

Відповідний тендер міжнародного аеропорту "Бориспіль" консорціум "ЄДАПС" виграв у листопаді 2008 року.

Як відомо, консорціум "ЄДАПС" створено в 2004 і є групою компаній з повним циклом підприємств з виробництва і впровадження ідентифікаційних документів і супутніх електронних систем.Реклама: