Уряд поверне держзамовлення на дві спеціальності

2
14 травня 2009

Про це на прес-конференції заявив віце-прем'єр-міністр Іван Васюник, повідомляє УНІАН.

Відповідаючи на запитання щодо повернення такого держзамовлення, Васюник зазначив, що це питання розглядалося на урядовому комітеті.

"У наступну середу (коли відбудеться чергове засідання Кабінету міністрів) буде прийнято рішення, згідно з яким буде відновлено державне замовлення на підготовку фахівців декоративно-прикладного мистецтва та готельно-туристичного бізнесу", - сказав Васюник.

Він підкреслив, що це є особливо важливим для міст, що прийматимуть матчі Євро-2012.

Васюник зазначив, що сьогодні часто говорять про об'єкти інфраструктури до Євро-2012 як про фізичні об'єкти, але ігнорують при цьому підготовку відповідних кадрів.

Віце-прем'єр звернув увагу, що по всіх об'єктах інфраструктури в Україні термін введення в експлуатацію визначений за рік до початку турніру.

Він зауважив, що УЄФА визначив такі терміни "за однієї причини - що в нас кадровий голод і немає традицій у готельному і туристичному бізнесі".

Васюник наголосив, що необхідність підготовки кадрів для успішного проведення Євро-2012 повинні усвідомлювати керівники усіх міст, де пройдуть матчі турніру.powered by lun.ua