Перший онлайн-університет для бідних набирає студентів

15
20 травня 2009

Для того, щоб стати студентом такого вузу необхідний диплом про закінчення середньої школи, а також вільне володіння англійською мовою, повідомляє "Інтерфакс".

Студенти будуть розбиті по класах з 20 чоловік. Вони можуть слухати лекції через Інтернет, обговорювати теми між собою і здавати іспити прямо у всесвітній павутині. У проекті беруть участь професори-волонтери і студенти.

Тим, хто забажає вступити в новий навчальний заклад доведеться оплатити збір у сумі від 15 до 50 доларів за подачу заявки. Його розмір залежить від країни походження абітурієнта.

Реклама:

Крім того, студентам треба буде оплачувати здачу кожного іспиту. Це обійдеться від 10 до 100 доларів за кожен предмет. Саме навчання безкоштовне.

У цілому в онлайновий університет University of Yhe People планується набрати 15 тисяч студентів. $1 млн. на ці цілі надав засновник некомерційного університету бізнесмен з Ізраїлю Шаї Решиф. Він планує залучити на розвиток підприємства ще п'ять мільйонів від приватних спонсорів.

Ось так виглядає стартова сторінка віртуального університету
"По суті все дуже просто - взяти концепцію соціальної мережі та інтегрувати її в наукове співтовариство", - пояснив Шаї Решеф.

"У світі живуть сотні мільйонів людей, що закінчили навчання в школах і з різних причин не мали доступу до вищої освіти. У них може не вистачати грошей на університет, або просто в їх населеному пункті немає жодної альма-матер", - каже бізнесмен, який вже реалізовував кілька аналогічних проектів в Європі.

Університет створений у рамках Глобального альянсу ООН за інформаційно-комунікаційні технології і розвиток.

"Цього року Глобальний альянс вирішив зосередити свою увагу на освіті, у тому числі на тім, як нові технології можуть сприяти просуванню мети забезпечення доступу до освіти для всіх", - заявив у штаб-квартирі ООН представник Глобального альянсу Серж Капто, якого цитує в середу служба новин ООН.

За словами Решефа, за два тижні існування університету з 52 країн надійшли близько 200 заявок на вступ до нового навчального закладу.

Реклама:

Університет пропонує дві освітні програми англійською мовою - "бізнес-управління" і "комп'ютерні технології".Реклама: