Житель Аляски переміг у конкурсі бороданів. Фото

22
26 травня 2009

Майже 300 чоловіків з бородами та вусами з 11 країн світу взяли участь у дев'ятому Світовому конкурсі борід та вусів, який цього року проходив у містечку Анкоридж в Алясці, пише The Daily Mail.

Загалом же учасники змагалися у 17 категоріях: шість стилів вусів, сім різновидів "часткових борід" та п'ять типів "повної бороди".

Беззаперечним лідером конкурсу став місцевий житель Девід Трейвер з 20-дюймовою бородою у формі снігоступу. До речі, американець відрощував волосся на обличчі протягом двох із половиною років.

Реклама:
Переможець Девід Трейвер. Всі фото з The Daily Mail

В якості трофею чоловік отримав пам'ятну золоту тарілку переможця та поїздку на ловлю лосося.

Перед перемогою у загальному заліку Трейвер виграв змагання у категорії "борода вільного стилю".

 Бородані та вусані ще й одягалися нарядно

А вже у фіналі він здобув перемогу над двома основними конкурентами: Бенджаміном Юргенсом з Лос-Анджелесу, який переміг у категорії "імператорська часткова борода" й врешті-решт посів друге місце, та Джеком Пешном з Сан-Франциско, який став лідером у категорії "натуральна повна борода" і бронзовим призером конкурсу.

На чемпіонаті були присутні різні стилі борід та вусів

Усього ж цього року додому з трофеями повернулися 18 учасників. Усі виручені з конкурсу кошти підуть на благочинність.

 Учасники чемпіонату

Світовий чемпіонат борід та вусів вперше відбувся у 1990-му році у німецькому містечку Хефен-на-Енце. З того часу незвичайний конкурс проводиться раз на два роки.

 Всього ж у Світовому чемпіонаті борід та вусів взяли участь близько 300 учасників

Попередній чемпіонат проходив у 2007-му році у місті Брайтоні. Тоді переможцем став німець Ель мар Вейсер з бородою у вигляді Тауерського мосту.

Реклама:


Реклама: