Таборам і санаторіям влаштують тотальну перевірку

— 13 липня 2009, 12:19

Ці дії - реакція на нещодавні масові отруєння дітей у таборах Закарпатської та Львівської областей, повідомляє "Німецька хвиля".

Перевірятимуть усі санаторні та оздоровчі заклади, незалежно від форми власності та підпорядкування, наголошують у Міністерстві охорони здоров'я, яке видало відповідне доручення.

[L]

Особливу увагу зосередять на дитячих оздоровчих таборах. Занепокоєння викликає незадовільний стан їхніх харчових блоків, відсутність медичних ізоляторів і навіть педіатрів.

Приміром у дитячому санаторії на Дрогобиччині, звідки наприкінці минулого тижня госпіталізовано понад три десятки дітей з гострою кишковою інфекцією, виявлено дизентерійну паличку.

"Усе пов'язано зі зберіганням продуктів, умови зберігання вкрай незадовільні, а також приготування їжі", - пояснив керівник головного управління охорони здоров'я Львівщини Віктор Кімакович.

А от табору у Закарпатській області загрожує закриття через велику кількість порушень. У працівників харчового відділу виявлено сальмонелу та стафілокок.

Загалом на Львівщині функціонує з десяток дитячих оздоровчих таборів, причому коштів на поліпшення їхніх умов влада не виділяє. Гроші в обласному бюджеті передбачають лише на закупівлю путівок.

Реклама:

Головне сьогодні