П’яний українець у літаку "Люфтганзи" влаштував бійку

— 12 серпня 2009, 10:28

Інцидент стався в суботу, 8 серпня, повідомляє "Німецька хвиля".

27-річний український моряк Олександр, прізвище якого не розголошується, очевидно, був напідпитку і почав бешкетувати на борту літака "Люфтганзи", що прямував із Сан-Паулу до Франкфурта-на-Майні.

"Нетверезий український моряк почав бешкетувати і заважати іншим пасажирам на борту нашого літака LH507. Командир корабля не виключив вимушеної посадки, про що поінформували громадянина України. Після цього сталася бійка між п'яним моряком та, очевидно, його колегами - теж моряками. Очевидно, вони не хотіли вимушеної затримки. Після цього чоловіка зв'язали та передали поліції у Франкфурті", - повідомив речник авіакомпанії.

У аеропорту Франкфурта українця зустріла федеральна поліція (прикордонники), яку ще під час польоту викликав командир корабля. Речник поліції сказав, що українець не чинив спротиву.

Поліцейські були здивовані, коли побачили бешкетника із кривавими підбоями під очима. Він також скаржився на головний біль. У такому стані українця відправили в клініку у Франкфурті, де він провів ніч під наглядом поліції.

ВІДЕО ДНЯ

Підозра лікарів щодо перелому основи черепа не підтвердилася, і наступного дня український моряк вилетів до Києва. На нього заведено справу за адміністративне правопорушення. Йому загрожує грошовий штраф.

За словами речника "Люфтганзи", українець уже під час посадки в Бразилії був напідпитку. На запитання, чому його тоді пропустили в літак, а не зупинили, як це було зроблено під час інциденту з міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком у травні, представник авіакомпанії відповів так: "Очевидно, він не здавався таким п'яним, як тоді український міністр внутрішніх справ, і так потрапив на борт".

У консульстві України у Франкфурті-на-Майні про інцидент дізналися від "Німецької хвилі".

"До нас ніхто не звертався: ні громадяни України, ні німецька поліція", - сказав генеральний консул Олександр Новосьолов. За його словами, той факт, що українця відпустили, означає, що інцидент не був серйозним. Водночас він не виключив, що ця історія може ускладнити для українського моряка наступного разу в'їзд до Німеччини.

Тим часом, німецьке турагентство lastminute.de оприлюднило результати опитування в інтернеті - пасажири яких країн найгірше поводять себе в літаку.

На першому місці - росіяни, на другому - англійці, на третьому - німці. Про українців не згадується, але не виключено, що німецькі учасники опитування просто не розрізняли між росіянами та українцями.

Реклама:

Головне сьогодні