В Україні "накрили" міжнародну порномережу, яка возила дівчат на курорти

— 12 серпня 2009, 14:24

Про це повідомляє прес-служба МВС у середу.

До складу угруповання входили громадяни України, Росії, країн Прибалтики, Ізраїлю та Нідерландів. Вже встановлено двадцять осіб, причетних до функціонування порностудії (замовники, організатори, вербувальники, фотографи, оператори, порноактори), які наразі дають покази правоохоронцям.

Зйомки порнофільмів проходили майже в усіх країнах Європи, східної Азії та курортах африканського континенту.

З метою створення образу неповнолітніх для ролей порноактрис зловмисники обирали лише дівчата слов'янського зовнішності віком від 18 до 22 років. Проводилися кастинги, на які запрошувалися дівчата з України, Росії, Республіки Білорусь тощо. Відібраним кандидаткам пропонувалися зйомки у відеороликах еротичного характеру, але у подальшому їх шляхом омани та шантажу втягували у зйомки фотопродукції та порнофільмів, у тому числі лесбійського характеру.

Для створення ексклюзивного, постійно обновлюваного порноматеріалу під час зйомок на території України винаймалися елітні апартаменти у Оболонському, Подільському та Шевченківському районах столиці, а також орендувалися заміські котеджі "VIP-класу" в різних регіонах держави.

Відзнятий матеріал проходив ретельну обробку із залученням різного роду фахівців, у тому числі тих, які перебувають за кордоном. Отриманий порноматеріал розміщувався на персональних (для кожної дівчини) інтернет-сайтах, орієнтованих на закордонних покупців, які мали платний доступ та схему розрахунку через банківські платіжні картки.

[L]Вартість продукції складала від 70 доларів США.

Крім того, до технічної підтримки роботи сайтів, їх оформлення та дизайну причетні працівники однієї із компаній, розташованої на території України.

Наразі організаторам групи, а саме громадянину Ізраїлю та громадянину України, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проведено обшуки, під час яких вилучено комп'ютерну техніку, що використовувалася в злочинних цілях. У деяких учасників угруповання вилучено також наркотичні засоби - трамадол, марихуану тощо.

Розслідування триває.

Реклама:

Головне сьогодні