Сліди найбільшого у США шахрайства з кредитками ведуть і в Україну

— 18 серпня 2009, 11:05

28-річний мешканець Майямі у Штаті Флорида (США) Альберт Гонсалез вкрав дані з понад 130 мільйонів кредитних і дебетних карток, повідомляє Міністерство юстиції США.

Допомагали красти дані Альберту Гонсалезу двоє неназваних спільників. Хакери використовували у своїй діяльності замислувату хакерську техніку з назвою "SQL injection attack", яка знаходить способи використовувати комп'ютерні мережі в обхід захисних програм із тим, щоб красти кредитну й дебетну інформацію.

Жертвами хакерів стали корпорації Heartland Payment Systems, Hannaford Brothers Co. Inc та інші.

У звинуваченні вказано, що злочинні дії хакерів почались у жовтні 2006 року. Гонсалез за допомогою спільників крав інформацію про картки своїх жертв, а потім надсилав цю інформацію на комп'ютерні сервери у Каліфорнії, Іллінойсі, Латвії, Нідерландах та Україні.

Якщо вину Гонсалеза буде доведено у суді, йому світить 25 років ув'язнення та штраф у розмірі 500 тисяч доларів.

[L]Наразі Гонсалез перебуває у в'язниці. Раніше його звинувачували у хакерській атаці на систему мережі ресторанів. У цій справі судовий процес має розпочатись у вересні цього року.

У серпні 2008 року Гонсалеза також звинуватили у серії хакерських атак на 8 найбільших рітейлерів США, внаслідок чого шахрай вкрав дані про 40 мільйонів кредитних карток. За цими обвинуваченнями судовий процес має розпочатись у 2010 році.

Як повідомляє АР, Гонсалез є колишнім інформатором американських спецслужб. Він допомагав їм полювати за хакерами. Та пізніше з'ясувалось, що Гонсалез також співпрацював і зі злочинцями, надаючи їм інформацію про розслідування, які ведуться.

Реклама:

Головне сьогодні