В Австрії знайдено 39 родичів Гітлера

8
16 вересня 2009

Луїс, Брайан та Александр, які взяли прізвище Стюарт-Хьюстон, є правнуками батька Гітлера. Чоловіки склали угоду, згідно з якою зобов'язалися не мати дітей, щоб не продовжувати рід фюрера, пише Lenta.ru з посиланням на іспанське видання El Mundo.

Три брати живуть в США і ведуть замкнутий спосіб життя та уникають контактів з пресою. Однак бельгійські "мисливці" за нащадками Гітлера - журналіст Жан-Поль Мальдерс та історик Марк Вермірен - вирішили отримати зразок ДНК.

Вони почали слідкувати за 60-річним Александром Стюартом-Хьюстоном. Зрештою їм вдалося роздобути серветку, якою родич Гітлера витер губи. Цього виявилося достатньо, щоб отримати зразок ДНК.

Після цього журналіст та історик продовжили пошук нащадків фюрера в Австрії.

Наразі, "мисливці" за ДНК, стверджують, що їм достеменно відомі імена 39 родичів Гітлера. Більшість з них навіть не підозрюють, що мають якесь відношення до головного нациста.

Справа у тому, що свого часу деякі з родичів Гітлера змінили у своїх прізвищах декілька літер. Тепер їхні прізвища звучать так: Гюттлери, Гьотлер і Гідлер.

"Всі живі Гюттлери в регіоні Вальдфіртель є далекими нащадками батька Гітлера, хоча багато з них не знає про це. Чоловіки мають однакові хромосоми Y і не має значення, пройшло сто чи тисячу років, вона не загубилась", - заявив Вермірен.

До речі, відомо, що прізвище Гідлер існувало і до того, як майбутній лідер нацистів з'явився на світ. Її носив вітчим Алоіса, батька диктатора. Пізніше прізвище матері Шікльгрубер Алоіс змінив на прізвище вітчима Гідлера. Однак при реєстрації прізвище було змінено на Гітлер.