В Австрії знайдено 39 родичів Гітлера

— 16 вересня 2009, 09:46

Луїс, Брайан та Александр, які взяли прізвище Стюарт-Хьюстон, є правнуками батька Гітлера. Чоловіки склали угоду, згідно з якою зобов'язалися не мати дітей, щоб не продовжувати рід фюрера, пише Lenta.ru з посиланням на іспанське видання El Mundo.

Три брати живуть в США і ведуть замкнутий спосіб життя та уникають контактів з пресою. Однак бельгійські "мисливці" за нащадками Гітлера - журналіст Жан-Поль Мальдерс та історик Марк Вермірен - вирішили отримати зразок ДНК.

Вони почали слідкувати за 60-річним Александром Стюартом-Хьюстоном. Зрештою їм вдалося роздобути серветку, якою родич Гітлера витер губи. Цього виявилося достатньо, щоб отримати зразок ДНК.

Після цього журналіст та історик продовжили пошук нащадків фюрера в Австрії.

Наразі, "мисливці" за ДНК, стверджують, що їм достеменно відомі імена 39 родичів Гітлера. Більшість з них навіть не підозрюють, що мають якесь відношення до головного нациста.

ВІДЕО ДНЯ

Справа у тому, що свого часу деякі з родичів Гітлера змінили у своїх прізвищах декілька літер. Тепер їхні прізвища звучать так: Гюттлери, Гьотлер і Гідлер.

"Всі живі Гюттлери в регіоні Вальдфіртель є далекими нащадками батька Гітлера, хоча багато з них не знає про це. Чоловіки мають однакові хромосоми Y і не має значення, пройшло сто чи тисячу років, вона не загубилась", - заявив Вермірен.

До речі, відомо, що прізвище Гідлер існувало і до того, як майбутній лідер нацистів з'явився на світ. Її носив вітчим Алоіса, батька диктатора. Пізніше прізвище матері Шікльгрубер Алоіс змінив на прізвище вітчима Гідлера. Однак при реєстрації прізвище було змінено на Гітлер.

Реклама:

Головне сьогодні