ДАІ встановила максимальну швидкість для міста

— 22 вересня 2009, 18:30

Правилами дорожнього руху України регламентовано швидкість 60 км/год., з якою водії транспортних засобів можуть рухатися в містах та населених пунктах.

На цьому наголошено в повідомленні департаменту ДАІ МВС України.

Одночасно пунктом 12.8 зазначених правил визначено, що "на ділянках доріг населених пунктів, де дорожні умови гарантують безпеку руху при більш високій швидкості, за рішенням власників доріг або органів, яким передано право на їх утримання, погодженим з Державтоінспекцією, дозволена швидкість руху може бути збільшена".

З урахуванням цього, на окремих ділянках вулиць у столиці (15 ділянок), дозволяється рухатися зі швидкістю до 80 км/год., про що повідомляють встановлені дорожні знаки.

Подібні нововведення вже діють й у інших містах України, де це дозволяють стан доріг та умови руху транспорту.

ВІДЕО ДНЯ

Відповідно до вимог Правил дорожнього руху та Закону України "Про дорожній рух", будь-яке перевищення водієм встановленої швидкості є порушенням Правил дорожнього руху.

В контексті цього необхідно врахувати, що відповідно до вимог ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідальність водія за порушення швидкісного режиму у вигляді накладення штрафу настає тільки у разі перевищення ним встановленої швидкості руху більш, ніж на 20 км/год.

Реклама:

Головне сьогодні