Американці виявили, що череп Гітлера насправді жіночий

— 28 вересня 2009, 13:43

Самогубство Адольфа Гітлера в берлінському бункері було поставлено під питання після заяви американських вчених, що фрагмент черепа, який довго вважали черепом диктатора, належить невідомій жінці, повідомляє The Daily Telegraph.

Про своє відкриття учені повідомили у документальному фільмі "Втеча Гітлера", який було показано в ефірі телеканалу History Chanel.

Американський археолог Нік Беллантоні та генетик Лінда Сросбах провели аналіз ДНК фрагментів черепа Гітлера, який зберігається у Державному архіві Російської Федерації.

Як показали результати аналізу, кістки з московського архіву не могли бути фрагментами чоловічого черепу.

Окрім чотирьох фрагментів черепа в російському архіві зберігається також щелепа фюрера. Це єдине, що залишилось від тіла Гітлера після його смерті.

Американські вчені також відкидають, що ідентифіковані ними фрагменти черепа могли належати подрузі Гітлера Єві Браун. Адже жінка померла від отрути, а на фрагментах є сліди від кулі. Окрім цього, череп належав 40-річній жінці, а Браун на той час було 33 роки.

Вважається, що Адольф Гітлер разом з коханою Євою Браун у 1945-му році покінчили життя самогубством в бункері. Для цього пара випила отруту. Фюрер же на додачу вистрелив собі у скроню.

Після цього їхні тіла було спалено, а рештки захоронено неподалік від бункеру. Та згодом рештки Гітлера і Браун було знайдено радянською розвідкою. Зокрема, тоді було викопано зубні протези Гітлера, що й стало головним доказом його смерті, додає Лента.ру.

Фрагменти черепа було знайдено у 1946-му році, після того, як почались поширюватися чутки, що Гітлер насправді втік.

Реклама:

Головне сьогодні