Школярі надрукували фальшиві гривні і "попались" у їдальні

— 21 жовтня 2009, 10:52

Налагодили таке виробництво учні місцевої загальноосвітньої школи Червонограда Львівської області.

Про це заявив начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Денис Харчук, повідомляє УНІАН.

За словами Харчука, до міськвідділу внутрішніх справ із заявою про наявність фальшивих купюр в одного з учнів звернулася директор загальноосвітньої школи Червонограда. Вона повідомила, що завідувач шкільної їдальні під час продажу продуктів харчування виявила в одного із школярів фальшиву купюру номіналом 20 грн., якою учень школи намагався розрахуватися за обід.

Слідчо-оперативна група, яка виїхала в школу, встановила, що "липовими" гривнями у шкільній їдальні намагався розрахуватися учень 9-го класу. Також при собі він мав ще три купюри номіналом по 20 грн. кожна, які виявилися фальшивками.

Оперативники з'ясували, що друк фальсифікованих гривень за допомогою багатофункціонального принтеру налагодив у себе вдома учень 8-го класу цієї ж школи, а збувати підробки він доручив своєму приятелеві-дев'ятикласнику, розповів Харчук.

На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи. Правоохоронці встановлюють кількість виготовлених підроблених купюр, а також інші можливі місця їх збуту школярами. Ведеться слідство.

Реклама:

Головне сьогодні