Наступного тижня "Мюзік радіо" з джазового стане попсовим

— 21 жовтня 2009, 18:23

За словами генерального генерального продюсера Business Radio Group Анатолія Євтухова, замість джазової "Мюзік радіо" стане "попсовою", повідомляє "Телекритика".

"Ми робимо радіо, яке мовитиме 24 години на добу за замовленнями слухачів. Це новий формат для нас", - розповів Євтухов. При цьому, позивні мережі не змінюватимуть.

Причину відмови від джазової спрямованості він пояснює недоцільністю існування в одному холдингу двох станцій, що конкурують між собою.

"Тримати в групі дві джазові станції немає сенсу. Ми не відмовляємося від джазу - у нас залишається "Ренесанс"", - пояснив генеральний продюсер.

Наразі "Мюзік радіо" володіє більшою мережею, ніж "Ренесанс". Бренд "Ренесанс" присутній у Дніпропетровську та Києві і, за словами Євтухова, не планує розширюватися.

ТОВ "Мюзік радіо" володіє двома ліцензіями на мовлення в Києві на частоті 101,5 МГц і в Дніпропетровську на частоті 88,5 МГц. У липні на конкурсі компанія виграла чотири нові частоти в Судаку, Сєвєродонецьку, Кам'янці-Подільському та Ніжині.

"Мюзік радіо" з 2000 року мовила у форматі Easy Listening (легка музика).

З 2004 року компанія належала "Українському медіахолдингу".

У травні стало відомо, що Business Radio Group придбала в УМХ "Мюзік радіо" і станція припиняє існування як бренд. Газеті "КоммерсантЪ" Анатолій Євтухов розповів, що на хвилях "Мюзік радіо" з'явиться інформаційна станція. Однак повного переформатування не відбулося: в компанії тільки створили інформаційну службу, а в ефірі побільшало інформаційних випусків. Згодом Євтухов заявляв, що "Мюзік радіо" не змінюватиме формату.

Реклама:

Головне сьогодні