Назване найбезпечніше місто США

598
28 жовтня 2009

Видання Forbes опублікувало список найбезпечніших міст США.

Для визначення найбільш безпечного американського міста експерти оцінили 40 найбільших мегаполісів країни за чотирма критеріями небезпеки.

Зокрема, бралася до уваги статистика за 2008-й рік про смерть на виробництві, кількість жертв у дорожньо-транспортних пригодах, жертв стихійних лих (буревії, землетруси, торнадо, блискавки) та насильницьких злочинів (вбивство, зґвалтування, грабіж і напад при обтяжуючих обставинах).

У результатів на верхівці рейтингу опиналося місто Міннеаполіс, яке має дуже низькі показники у всіх чотирьох категоріях небезпеки.

Це також одне з кращих міст в Америці, де дешево жити і знаходиться багато мальовничих куточків.

"Ми поїхали в Міннеаполісі і закохалися в нього майже миттєво. Незважаючи на гул, найбільшою перевагою Міннеаполісу є низький рівень злочинності. Звичайно, ми закриваємо наші будинки на ніч, але ми вважаємо дуже безпечним життя тут", - розповіла Памела Рассел, якому 10-років тому разом з чоловіком і дітьми переїхали у Міннеаполіс з Нью-Йорку.

Місто Мілуокі на півночі США опинилося на другому місці завдяки низькому рівню стихійних лих.

Портленд у штаті Орегона, який може похвалитися найнижчим рівень злочинності, посів третє місце.

Міста Бостон і Сіетл розділили між собою четверту сходинку рейтингу. Обидва міста мають дуже низький рівень жертв ДТП завдяки найбільш зручним системам громадського транспорту в країні.

Також до десятки найбезпечніших міст Америки потрапили Сіетл, Провіденс, Сан-Хосе, Нью-Йорк, Цинциннаті, Клівленд та Денвер.powered by lun.ua