У лікарнях Івано-Франківська - вже 532 хворих на вірусну пневмонію

— 3 листопада 2009, 17:39

Таку статистику було оприлюднено у вітворок на засіданні Івано-Франківської міської протиепідемічної комісії, повідомляє УНІАН.

За словами заступника головного лікаря міста Івано-Франківська Емми Гошовської, "ситуація в місті не покращилася із захворюванням на грип".

"Збільшилася кількість хворих на пневмонію. Якщо на вихідні було 368 хворих, то тепер їх поступило 532", - додала вона.

Гошовська повідомила, що нині в реанімації Івано-Франківських лікарень з важкою формою пневмонії перебуває 19 хворих, з них 4 - у тяжкому стані і знаходяться на штучній вентиляції легень. У реанімації перебуває 8 дітей, але стан їх здоров'я задовільний.

Водночас вона зауважила, що кількість звернень до медиків в порівняні з вихідними днями збільшилася.

ВІДЕО ДНЯ

"Якщо в неділю за медичною допомогою звернулася 751 особа, то у понеділок 2648 осіб", - сказала заступник головного лікаря Івано-Франківська.

На засіданні комісії наголошували на проблемах відсутності захисних масок і антивірусних препаратів в аптеках міста, а також на тому, що "перший шок від епідемії у населення пройшов", і тепер не дотримується "масковий режим".

Головний санітарний лікар Івано-Франківська Микола Недостпу навів статистику захворювання на грип і ГРВІ в місті. За його словами, у жовтні 2007 року на грип і ГРВІ в Івано-Франківську хворіло 5828 осіб, у 2008 році - 5445, а в 2009 - 18080.

Він також прогнозує, що ситуація із захворюванням наступного тижня стабілізується, а показники "захворюваності на 48-49 тижні року піде на спад".

Головуючий на засіданні комісії перший заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель повідомив, що встановленні додаткові лінії телефонів для швидких допомог.

"Це зроблено для того, аби збільшити можливість прийому викликів", - додав перший віце-мер.

Реклама:

Головне сьогодні