Другу хвилю епідемії свинячого грипу прогнозують у грудні-січні

— 18 листопада 2009, 11:20

Про це на селекторній нараді заявила заступник головного державного санітарного лікаря України Людмила Мухарська, повідомляє прес-служба МОЗ.

Загалом, протягом останнього тижня спостерігалася стабілізація ситуації з захворюваності на грип та ГРВІ в цілому по Україні та в десяти контрольних містах. За відповідний період зафіксовано понад 1 млн. 400 тисяч випадків захворювань.

Динаміка за минулий тиждень засвідчила деяке уповільнення темпів розповсюдження захворювань. Наприклад, 10 листопада за добу захворіло близько 90 тисяч осіб, 11 листопада - близько 70 тис., 12 листопада - 61 тис., 13 листопада - 55 тис., 14 листопада - 38 тис., 15 листопада - 17 тис.

Зменшення кількості хворих у вихідні дні фахівці пояснюють традиційним зниженням кількості звернень до поліклінік. Станом на понеділок 16 листопада за допомогою звернулося 36 тисяч хворих.

За весь період було госпіталізовано понад 75 тисяч осіб, майже 48 тисяч виписано. За даними Оперативного штабу, на сьогодні епідпоріг не перевищено в 5 регіонах.

Прес-служба також повідомляє, що карантинні заходи для школярів та дітей дошкільного віку дали позитивний результат. В більшості регіонів епідпоріг серед цих вікових груп не перевищений.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні