Рівень захворюваності на свинячий грип в Україні не найвищий - ВООЗ

— 18 листопада 2009, 16:47

У щотижневому електронному бюлетені системи епідеміологічного нагляду за грипом у країнах Європи, зокрема, зазначається, що в таких країнах, як Норвегія, Швеція, Болгарія, Молдова, Ісландія, Ірландія і Росія (Уральський і Далекосхідний федеральні округи) зареєстрована дуже висока захворюваність на грип, повідомляє "Інтерфакс".

ВООЗ відносить до країн з високим рівнем захворюваності на грип А/Н1N1 Білорусію, Казахстан, Польщу, окремі федеральні округи Росії (Центральний, Північно-Західний, Сибірський і Волжський), Північну Ірландію, Туреччину, Фінляндію. У цей же перелік входить і Україна.

"Республіка Молдова повідомила про дуже високу активність вірусу грипу, широко поширену захворюваність і значне підвищення навантаження на медичні установи. У дев'яти країнах, включаючи Україну, цей вплив був оцінений як помірний і в 17 як слабкий", - наголошується в повідомленні щотижневого електронного бюлетеня.

Ще 19 країн повідомили про широко поширену захворюваність грипоподібним захворюваннями та/або гострими респіраторними інфекціями, інформують у ВООЗ.

Реклама:

Головне сьогодні