Українських музикантів затримали у Німеччині за автобус, що хитався

— 20 листопада 2009, 11:56

Їхній мікроавтобус "хитався" по автобану поблизу Мюнстера, як "китайська джонка у відкритому морі", розповів речник поліції Мюнстера Клаус Лаакман, повідомляє "Німецька хвиля".

Про дивний стиль їзди повідомили в поліцію, і мікроавтобус зупинили. Спочатку була підозра, що машина везе забагато багажу, тому й хитається, сказав Лаакман. Однак авто виявилося всього на 10 відсотків перевантаженим, що не могло так сильно впливати на рух.

Але коли мікроавтобус українських музикантів перевірив технік, то він тільки здивувався, як їм вдалося проїхати стільки кілометрів без аварії. Несправними були майже усі важливі елементи автомобіля, включно з гальмами.

Поламаний мікроавтобус музикантів - це не перше авто з України, яке вилучає з руху німецька поліція. Утім її співробітники не можуть розпізнати тенденцію, що українські машини є фактором ризику на автобанах Німеччини.

"Несправні засоби пересування бувають з усіх можливих країн, з Німеччини також. Що відрізняється, так цей той факт, що німецькі автомобілісти, якщо наважуються сісти на несправні машини, то їдуть не далі, ніж на 50-100 кілометрів", - каже Лаакман.

ВІДЕО ДНЯ

Дивує те, що люди наважуються вирушати в такі далекі подорожі на дуже несправних автомобілях, додає речник поліції Мюнстера.

Він розповів також, що для українських музикантів вдалося знайти інший автомобіль, щоб вони ще встигли на свій концерт в Нідерландах. Уточнити, про який саме український гурт ішлося, німецький поліцейський не зміг. Сказав тільки, що, судячи з інструментів, музиканти грають радше сучасну музику.

Реклама:

Головне сьогодні