Українець з найкращою у світі пам’яттю каже, що у нього вкрали наукові розробки

— 7 грудня 2009, 16:30

За словами Слюсарчука, це сталося минулого четверга 3 грудня. Зловмисники проникли до його помешкання у Львові й забрали з комп'ютера накопичувач пам'яті об'ємом 2 терабайти, повідомляє УНІАН.

"Були викрадені результати п'ятнадцяти років моєї пекельної роботи. Наукові матеріали стосувалися дослідження мозку, роботи з пам'яттю, розвитку нейронауки. Там містилися мої гіпотези, коментарі, які можуть зробити виклик сучасній науці. Вони не були надруковані, ще тривав процес їх узагальнення. Практично, зникло все", - сказав Слюсарчук.

При цьому професор зазначив, інші цінні речі злодії не взяли.

У зв'язку з цим вчений висловив припущення, що за цією крадіжкою можуть стояти силові структури, зокрема, й іноземних держав.

"Я є відомим нейровченим. Я працюю з такими технологіями, бажання отримати які є у багатьох держав. Ця крадіжка є великою втратою не лише для мене, але й для країни", - зауважив професор.

ВІДЕО ДНЯ

Андрій Слюсарчук також заявив, що відчуває навмисне створення навколо себе несприятливих умов та намагання паралізувати його діяльність.

Крім того, професор повідомив, що на даному етапі хід розслідування цієї події міліцією є не дуже успішним. "Вони кажуть, що зачіпок не мають", - констатував вчений.

[L]Нагадаємо, Андрій Слюсарчук увійшов до Книги рекордів Гіннеса завдяки числу "пі". Він відтворив за допомогою пам'яті 30 мільйонів цифр, які йдуть у числі "пі" після коми.

Як розповідав рекордсмен, він ріс сиротою і з самого дитинства його називали психом та непередбачуваним.

"Я мріяв бути лікарем у сфері нейрохірургії та психіатрії. Але мені казали, що з мене вийде лише санітар чи фельдшер", - зізнався чоловік.

Однак житель Львова не здавався і почав вивчати самого себе.

"Мені відкрилося, що мозок має колосальну пам'ять, тільки ми цим не користуємося. За пам'ять відповідає той же відділ мозку, що й за фобії, нав'язливі ідеї. У цьому вся розгадка", - пояснив Слюсарчук.

"Мій мозок почав ніби фотографувати, сканувати те що бачать очі. Я знаю на пам'ять 15 тисяч книжок. Це дуже допомогло мені у навчанні", - додав чоловік.

До речі, Андрій Слюсарчук закінчив школу у 9 років, а інститут - у 17. Кандидатом наук львів'янин став у 24 роки, а доктором - у 27.

Реклама:

Головне сьогодні